حضور سی درصد حضور تماشاگر در ورزشگاه به تصویب رسید

در راستای تقدیر از عوامل امنیتی و انتظامی‌در برگزاری مسابقات فوتبال ملی باشگاهی و همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار دل ها، شهید حاج قاسم سلیمانی  جلسه ای به میزبانی فدراسیون فوتبال در محل هتل آکامی‌مرکز ملی فوتبال برگزار شد. نمایندگان نهاد‌‌‌های مختلف امنیتی و حراستی در این جلسه حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدا شهاب الدین عزیز خادم رییس فدراسیون فوتبال با بیان جایگاه رفیع شهید سلیمانی و یاران شهید آن سردار بزرگ اظهار داشت: تاریخ زندگی شهید سلیمانی پر از فداکاری و گذشت و جانفشانی بود و در نهایت به آرزوی دیرینه اش که همان شهادت در راه کشور بود، رسید. ما آنچه از این شهید بزرگوار آموختیم چیزی نیست جز خدمت به مردم ایران. ایشان جزو افرادی بودند که چه در زمان زندگی و چه در زمان شهادت، ایثار و از خودگذشتگی توامان با ایجاد حس امنیت را برای مردم کشور ایران به جای گذاشتند. شهادت جانسوز این سردار رشید اسلام را خدمت همه عزیزان و مردم ایران تسلیت می‌گویم و امیدوارم راه و منش و گفتار و رفتار ایشان بتواند درسی برای همه باشد.

در ادامه مجید شهیدی مدیرکل حراست وزارت ورزش در رابطه با این جلسه گفت: درباره مسائل ورزش تشکر ویژه از کمیسیون ورزشی شورای تامین استان دارم. طبق آماری که گرفتم در طول یک هفته تربیت بدنی ما هفت هزار رویداد ورزشی در کشور داشتیم که عدد قابل توجهی است و به مدد و همکاری این شورا و اعضای محترم، یگان ویژه، مسئولان اطلاعات سپاه، ناجا و وزارت اطلاعات و حراست انجام شد و دست همه را می‌بوسم. در ایام کرونا که محدودیت‌‌‌های خاص اعمال شده بود اما با هوشیاری شورای تامین و سایر عزیزان توانستیم رویدادهای ورزشی را برگزار کنیم و الان هم این اتفاق در حال اجرا است. آن سی درصد حضور تماشاگر که ما برای حضور در کلیه میادین ورزشی درخواست کرده بودیم هم مصوب و از سوی ستاد ابلاغ شده است. از همین امروز برنامه ریزی را برای انجام تمهیدات لازم آغاز می‌کنیم تا حضور تماشاگران را در کلیه مسابقات و رویدادهای ورزشی داشته باشیم و شادی و نشاط را به جامعه تزریق کنیم

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید