حضور زنان در ورزشگاه ها؟ جلسات در حال برگزاری است و امیدواریم نتیجه‌اش  زودتر اعلام شود.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان که امروز میهمان ویژه تمرین تیم ملی فوتبال زنان بود و از نزدیک نظاره‌گر عملکرد شاگردان مریم ایراندوست بود و در جمع بازیکنان برای دقایقی به صحبت پرداخت، در هنگام خروج از مرکز ملی فوتبال در جمع خبرنگاران قرار گرفت و درباره مراسم امروز گفت: امروز به اینجا آمده بودم که دختران‌مان را ببینم و از آنها تشکر کنم؛ همچنین مراسمی‌هم تشکیل دادند و از آن استفاده کردیم. از اینکه امکانات به صورت مساوی تقسیم می‌شود و تبعیضی بین مردان و زنان وجود ندارد، خیلی خوشحال شدم.

خزعلی در ادامه صحبت‌های خود درباره تیم ملی فوتبال زنان گفت: از اینکه دختران ایران برای اولین‌بار به مسابقات قهرمانی آسیا صعود کردند، خیلی خوشحالم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم؛ آنها قطعاً می‌توانند به جام جهانی صعود کنند و نشان بدهند که می‌توان با حفظ ارزش‌ها و معیارها در صحنه‌های مختلف اجتماع حاضر باشند.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان پاسخی هم به سوالات درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها داشت و توضیح داد: جلسات در حال برگزاری است و امیدواریم نتیجه‌اش  زودتر اعلام شود.

او درباره این‌که آیا زنان در بهمن‌ماه می‌توانند نظاره‌گر بازی تیم ملی در ورزشگاه باشند، پاسخ داد: این مربوط به تصمیم‌گیری کلان دولت است و امیدواریم این کار انجام شود.

انسیه خزعلی در واکنش به اولتیماتوم فیفا درباره موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها گفت: کسی نگفته که نیستند؛ اجازه بدهید تصمیمی‌که گرفته می‌شود، اعلام خواهد شد.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره شرایط آمادگی تیم ملی فوتبال زنان گفت: امکانات خوبی در اختیارشان قرار گرفته و حتی برای اولین بار با هواپیما اختصاصی اعزام شدند که هم مانع از خستگی شد و هم باعث شد حفاظت مناسب ایجاد شود که کمتر در کشورهای اطراف و منطقه چنین چیزی را شاهد هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید