حضور تماشاگر در دیدار تیم ملی فوتبال، هنوز منتظر ابلاغ رسمی

سخنگوی فدراسیون فوتبال،حسین شریفی، درمورد برگزاری جشن صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر در صورت قطعی شدن این موضوع در بازی با عراق یا امارات اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه ارزان ترین و سریع‌ترین صعود به جام جهانی هستیم ان‌شاءالله این جشن را در کشورمان برگزار خواهیم کرد. با محوریت وزارت ورزش و جوانان مشغول هماهنگی هستیم. باید از حمید سجادی و همه مسئولان وزارت ورزش تشکر کنم. به شکل سراسری قرار است جشن ملی صعود را برگزار کنیم که می‌تواند به تقویت اتحاد ملی ایرانی‌ها کمک خواهد کرد.

وی ادامه داد: برای اولین بار قرار است به دلیل این اتفاق میمون و مبارک این جشن به شکل سراسری برگزار خواهد شد. ان‌شاءالله تیم ملی بتواند مقابل عراق نتیجه مطلوب را کسب کند تا  ارزان ترین و سریع‌ترین صعود تاریخ تیم ملی به جام جهانی را جشن بگیریم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره برنامه‌های درنظر گرفته شده برای این جشن و اینکه آیا رایزنی‌های لازم برای برگزاری جشن در ورزشگاه آزادی انجام شده است، گفت: فدراسیون به شکلی این جشن را طراحی می‌کند که پس از قطعی شدن صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی در پایان هر یک از بازی‌ها جشنی در سراسر کشور، مراکز استانی و شهرستان‌ها برگزار شود تا همه مردم ایران در این پیروزی و حس خوب حاضر باشند.

شریفی در مورد نحوه بلیت‌فروشی دیدار  تیم ملی فوتبال و عراق با توجه به مباحثی که درخصوص صدور مجوز حضور 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی مطرح شده است، گفت: این موضوع روال خودش را طی می‌کند. بلافاصله پس از قطعی شدن جمع‌بندی‌ها و اعلام آنها از طریق مراجع ذی‌صلاح اطلاع رسانی کافی و لازم خواهد شد.

وی درمورد اینکه آیا حضور تماشاگران قطعی است، توضیح داد: منتظر ابلاغ رسمی‌هستیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. فدراسیون فوتبال قبل از این هم آمادگی خودش را اعلام کرده و می‌خواهد جشن صعود را با حضور تماشاگران برگزار کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید