حضور تماشاگران در استادیوم از زبان رئیس فدراسیون پزشکی-ورزشی

رئیس فدراسیون پزشکی-ورزشی، غلامرضا نوروزی در گفت‌وگویی، در خصوص اینکه حضور تماشاگران استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی باعث اعتراض تیم‌های استان‌های دیگر شده، اظهار داشت: قرار شده ستاد ملی مبارزه با کرونا ظرف چند روز آینده آیین نامه ورودی تماشاگران را نه تنها برای فوتبال بلکه برای کلیه رشته‌ها، اعلام کند. ما هم پیشنهاداتمان را داده‌ایم. الان پیگیر و منتظر هستیم اما هنوز چیزی اعلام نشده است. تا وقتی هم که اعلام نشود هرکسی هرکاری می‌کند با مسئولیت خودش است.

رئیس فدراسیون پزشکی-ورزشی در خصوص اینکه مردم و هواداران معترضند که چطور سینماها و اماکن عمومی‌دیگر فعالیت‌های عادی خودشان را از سر گرفته‌اند اما در استادیوم‌های ورزشی این اتفاق هنوز نیفتاده، گفت: بله دیر شده، قبلا هم گفته بودیم که فقط ما (جامعه ورزش) مانده‌ایم. دوستان در ستاد ملی مبارزه با کرونا گفتند اجازه بدهید نامه نگاری‌های لازم انجام شود. ما هم گفتیم تصمیم گیرنده شما هستید. امیدواریم این آیین نامه هرچه زودتر اعلام شود. ما با وزارت بهداشت در ارتباط هستیم و آن‌ها پیشنهادات ما را دریافت و به ستاد ملی مبارزه با کرونا ارائه می‌کنند. تصمیماتی از جانب این ستاد گرفته شده و منتظریم که شرایط را به ما اعلام کنند. فکر می‌کنم این کار ظرف دو سه روز آینده انجام شود.

رئیس فدراسیون پزشکی-ورزشی تصریح کرد: ستاد مقابله با کرونا در ورزش نقش اجرایی ندارد. ما نیازها را جمع آوری و پیشنهادات خودمان را به ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام می‌کنیم. تصمیمات نهایی را آن‌ها می‌گیرند. اما در کل اگر شرایطی ایجاد می‌شود باید برای همه باشد. الان با شرایط جدید که دیگر شهر قرمز نداریم و شهرهای زیادی هم آبی شده‌اند، خود به خود نباید منعی وجود داشته باشد اما به هرحال ستاد ملی مبارزه با کرونا باید لغو ممنوعیت‌ها را اعلام کند. من خوشبین هستم که در این هفته وضعیت مشخص شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید