حس بودن در خانه برای بازیکن رئال مادرید

رئال مادرید روز قبل در اتریش و در دیداری تدارکاتی به مصاف میلان رفت و به تساوی بدون گل رسید. در این دیدار زوج دفاعی رئال ناچو و داوید آلابا بودند و مدافع اتریشی جدید رئال، ستاره تیمش لقب گرفت.

01632950

آلابا تابستان امسال و پش از سال‌ها بازی برای بایرن به رئال ملحق شده و شماره 4 سرخیو راموس را به تن کرده است. او به قدری خوب کار کرد که تحسین کارشناسان فوتبال اسپانیا را موجب شد. خیلی‌ها معتقدند با او، رئال غیبت راموس را کمتر حس خواهد کرد. آلابا یک نیمه در میدان بود و سپس تعویض شد.

01632951

آلابا که به عنوان بازیکن آزاد راهی رئال شده در پایان بازی و در مورد اینکه چطور اینقدر سریع خودش را با رئال وفق داده است، گفت:«راز وفق پیدا کردن سریعم با رئال، در تیم نهفته است. هم تیمی‌هایم بهترین استقبال را از من داشتند و در تمرینات به خوبی کمک کردند تا خودم را با شرایط جدید مطابقت بدهم.

اولین بازی ام برای رئال، خیلی خوب بود و کاملا حس بودن در خانه را دارم. خوشحالم که برای رئال بازی کردم و احساس راحتی و آسودگی خاطر می‌کنم. این بهترین شروع ممکن به خصوص مقابل هموطنانم در اتریش بود. آنها نیز امروز به خوبی از من حمایت کردند.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید