حسین کلانی: بازیکنان ایرانی هنوز حرفه ای نشده اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین کلانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس گفت: همه کسانی که در پرسپولیس هستند بهترین هستند چه آنهایی که از قبل بوده‌اند و چه نفرات جدید؛ اما آنچه مسلم است اینکه بازیکنان جدید برای هماهنگی با بازیکنان قدیمی‌نیاز به زمان دارند و همچنین باید از نظر روحی و روانی خود را آماده کنند.

حسین کلانی اظهار کرد: از طرفی دیگر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به خاطر ویروس کرونا به صورت فشرده و ۲-۳ روز یکبار انجام می‌شود و بازیکنان فشار زیادی را تحمل می‌کنند و همه این مسائل بر روی عملکرد تیم پرسپولیس هم تأثیرگذار است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: البته که این شرایط برای همه تیم‌ها تقریباً یکسان است ولی می‌توان گفت پرسپولیس تیم جوان و تازه‌ای است که به زمان نیاز دارد تا به آمادگی مطلوب برسد.

حسین کلانی ادامه داد: بازیکنان ما دستمزدهای خوبی می‌گیرند اما به عقیده من آنها هنوز حرفه‌ای نشدند و شرایط حرفه‌ای‌گری را ندارند بازیکنان ما هنوز نیمه حرفه‌ای هستند شاید دستمزد خوبی بگیرند که این پول برای تمام زندگی‌شان است اما مثل بازیکنان تیم‌های خارجی در رفاه نیستند.

وی افزود: بازیکنان ایران مثلا A ریال پول می‌گیرند اما همواره دچار استرس هستند و نگرانی‌ برای خودشان، آینده‌ و سلامتی‌شان دارند اما بازیکنان تیم‌های خارجی اصلاً اینگونه نیستند. تا حالا شنیده‌اید یک بازیکن تیم‌های خارجی به خاطر پرداخت نشدن طلبش از باشگاهش شکایت کند؟!

حسین کلانی در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: بازیکنان ایرانی به خاطر فرهنگ غنی و حجب و حیایی که دارند حتی از باشگاه‌شان کمتر شکایت می‌کنند اما بازیکن خارجی که به ایران می‌آید تمام حق و حقوقش را می‌خواهد یک اطلاعیه می‌دهد که پولم را بدهید و پس از آن از باشگاه به فیفا و نهادهای بین‌المللی فوتبال شکایت می‌کند و هزار مشکل هم برای باشگاه ایجاد می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید