حسین کلانی از وضعیت تیم ملی با سرمربی گری اسکوچیچ می‌گوید

حسین کلانی در گفتگویی درباره بازی‌های پیش روی تیم ملی فوتبال ایران مقابل امارات و کره جنوبی گفت: کادر فنی و بازیکنان تیم ملی ایران جز کسب اعتماد به نفس بابت بردهای قبلی باید پیروزی مقابل عراق و سوریه را کاملا فراموش کنند. بدون شک امارات با شناخت بیشتری نسبت به فوتبال ایران وارد میدان می‌شود تا با کسب امتیاز بتواند امیدهای خود را برای صعود به جام جهانی حفظ کند.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره لیست بازیکنان تیم ملی ایران افزود: همیشه باید به سلیقه سرمربی هر تیمی‌احترام گذاشت. وقتی تیم ملی ایران با دراگان اسکوچیچ درخشان‌ترین نتایج ممکن را در کوتاه‌ترین بازه زمانی می‌گیرد باید تک تک انتخاب‌هایش را تحسین کرد. او نشان داد برای هر پست به شناخت کافی رسیده است.

وی ادامه داد: وقتی به کارنامه تیم ملی ایران از زمان حضور آقای اسکوچیچ نگاه می‌کنیم غیر از کسب صد درصد امتیازات نکات ویژه دیگری را نیز دریافت می‌کنیم. این تیم به خود باوری لازم رسیده است. ستاره‌های تیم ملی نشان داده‌اند می‌توانند فارغ از هرگونه خودنمایی برای موفقیت فوتبالی یک کشور تلاش کنند. لذت می‌برم وقتی تیم ملی گل می‌زند همه بازیکنان خوشحالی می‌کنند و با تمام وجود تلاش خود را برای بسته نگه داشتن دروازه تیم ملی ایران می‌کنند.

او با انتقاد از مقایسه بین اسکوچیچ و کارلوس کی روش سرمربی پیشین تیم ملی ایران تصریح کرد: من متعجبم چرا باید دو چهره که هیچ ربطی به هم ندارند را مورد بررسی قرار دهیم. حقیقت این است که در حال حاضر همه از نتایج تیم ملی احساس غرور می‌کنند و حاشیه‌ای هم در کار نیست. باید زمان حال را ارزشمند دانست و برای بهبود شرایط فنی تیم ملی ایران انرژی مثبت هم بفرستیم. این تیم در سخت‌ترین روزهای کرونایی دل مردم را شاد کرد.

برای بردن کره‌جنوبی دیگر مشت گره نمی‎‌کنیم/ حال تیم ملی خوب است

کارشناس فوتبال ایران یادآور شد: من همیشه با مربی خارجی مخالف بودم و الان هم مخالفم اما حقیقت این است که برانکو ایوانکوویچ و دراگان اسکوچیچ فهم و شعور مردم ایران را پیدا کرده‌اند و می‌دانند این مردم چقدر مورد احترام هستند. بردن عراق آرزو شده بود اما حالا آنها را به راحتی شکست می‌دهیم.

کلانی در پایان افزود: دیگر قرار نیست مشت‌هایی برای بردن کره جنوبی گره کنیم بلکه با احترام و عزت ایرانی برای اقتدار ایران قدم بر می‌داریم. کی روش به خودمان هم توهین می‌کرد اما فکر می‌کنم حالا حال تیم ملی خوب است و باید به آن افتخار کنیم.

برای بردن کره‌جنوبی دیگر مشت گره نمی‎‌کنیم/ حال تیم ملی خوب است

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید