حسین عبدی: از تازه واردهای پرسپولیس راضی هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین عبدی پیشکسوت تیم فوتبال ایران در خصوص عملکرد بازیکنان تازه وارد تیم مانند احسان پهلوان، میلاد سرلک، حامد لک و عیسی آل‌کثیر گفت: همه این نفرات به ویژه حامد لک خیلی خوب بودند.

حسین عبدی در توضیح این خبر اظهار کرد: این یازکنان جدید که اضاه شده اند به این تیم به طور حتم با هماهنگی بیشتر در پرسپولیس می‌توانند برای تیم مفیدتر هم باشند. البته نباید عملکرد خوب حامد لک را نادیده گرفت و به سادگی از کنارش گذشت.

وی در مورد شانس صعود تیم فوتبال پرسپولیس نیز ابراز کرد: با عملکردی که برابر التعاون دیدم به این تیم و موفقیتش در آسیا می‌توان امیدوار بود. هر چند رقیبان پرسپولیس تیم‌های خوبی هستند و کار سخت است اما در مجموع پرسپولیس می‌تواند باز هم در آسیا از اعتبار فوتبال ایران دفاع کند.

حسین عبدی در خصوص بازی برگشت برابر التعاون تصریح کرد: حریف برای انتقام می‌آید و با توجه به شناختی هم که تیم‌ها نسبت به یکدیگر پیدا کردند، کار کمی‌سخت‌تر می‌شود اما پرسپولیس همین روند خوبش را حفظ کند می‌تواند موفق باشد.

او با اشاره به برتری پرسپولیس برابر التعاون عربستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا افزود: بازی بدی را از پرسپولیس شاهد نبودیم.

پیشکسوت تیم فوتبال ایران همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بازیکنان جدید در ترکیب تیم قرار گرفته بودند، مشاهده برخی ناهماهنگی‌ها طبیعی بود اما در مجموع عملکرد پرسپولیس خوب بود.

او یادآورشد: هم التعاون فرصت‌هایی برای گلزنی داشت و هم پرسپولیس بارها خطر ایجاد کرد و همین موضوع موجب شد تا بازی خوبی را شاهد باشیم.

حسین عبدی همچنین در پایان صجبت هایش خاطرنشان کرد: اما در مجموع پرسپولیس با هماهنگی خیلی خوب در کار دفاعی اجازه گلزنی را به حریف نداد و از طرفی از موقعیتش استفاده کرد تا به حقش که ۳ امتیاز بود برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید