حسین ابراهیمی‌برای فصل جدید با ذوب آهن قرارداد بست

حسین ابراهیمی‌از فولاد خوزستان راهی ذوب آهن شد وی در مورد فصلی که به همراه فولادی‌ها پشت سر گذاشت به خبرنگار ما گفت: تا قبل از اینکه مصدوم شوم شرایط خوب بود اما با اتفاقی که افتاد چند ماه عقب افتادم و از آن طرف شرایط تیم هم خوب پیش می‌رفت و من از ترکیب اصلی جا ماندم ولی در نهایت با قهرمانی حذفی تمام شد که برای همگی ما اتفاق خوبی بود و هواداران فولاد هم بسیار از این موضوع خوشحال شدند.

این بازیکن که سال گذشته پیش با ذوب آهن قرارداد است ولی خیلی زود هم قراردادش فسخ شد در حال حاضر دوباره به جمع سبز پوشان اصفهانی پیوسته در این باره ادامه داد: همانطور که گفتید من سال گذشته به ذوب‌آهن آمده بودم ولی اتفاقاتی افتاد که باعث شد به فولاد بروم. برای امسال هم تصمیم گرفتم با آقای تارتار کار کنم و برای همین پیشنهاد ذوب‌آهن را قبول کردم.

این بازیکن در مورد اینکه کار کردن با مهدی تارتار را چطور می‌بیند عنوان کرد: شناخت خوبی از همدیگر داریم و ایشان مربی ای هست که هر جا بوده کارش را به بهترین شکل ممکن انجام داده و خیلی خوشحالم که زیر نظرش کار می‌کنم.

ابراهیمی‌در پایان افزود: به ذوب‌آهن آمده ام که اتفاقات بد از سال‌های اخیر را جبران کنم و دوباره به روزهای اوج برگردم. مطمئنم که تمامی‌بچه‌ها اینجا مثل من انگیزه دارند و ذوب آهن را از شرایط بدش با کمک آقای تارتار خارج خواهیم کرد. می‌خواهم امسال بهترین سال فوتبالی ام را پشت سر بگذارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید