حسین‌خانی: پروتکل‌ها در برگزاری لیگ سفت و سخت رعایت شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مصطفی حسین‌خانی آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم تیم کشتی بازار بزرگ در مورد چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی در حین برگزاری لیگ گفت: به نظرم باید حتما سختگیری می‌شد که شد.

مصطفی حسین‌خانی اظهار کرد: کرونا شوخی‌بردار نیست و ما اگر می‌خواهیم با این وضعیت کشتی را برگزار کنیم، باید حتما سفت و سخت پروتکل‌ها رعایت می‌شد.اگر یک نفر در بین بچه‌ها ناقل بود، جمع زیادی را گرفتار می‌کرد. این سختگیری‌ها لازم.

وی در مورد همراهی بازار بزرگ در لیگ برتر کشتی آزاد اظهار داشت: کمی بیمار بودم و یک کشتی برای بازار بزرگ گرفتم. باقی کشتی ها را هم سعید داداش‌پور گرفت. مشکلی وجود نداشت.

آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم تیم کشتی بازار بزرگ گفت: نیاز داشتیم بعد از ماه‌ها روی تشک برویم، چون هر چه تمرین کنی اما روی تشک مسابقه نروی، فایده‌ای ندارد.

حسین‌خانی در مورد بازگشت روی تشک مسابقه بعد از ماه‌ها دوری تاکید کرد: آخرین کشتی من، در آسیایی بود و بعد از آن دیگر مسابقه‌ای برگزار نشد.

دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان در سال ۲۰۱۶ افزود: کشتی واقعا به مسابقه نیاز داشت، واقعیت این بود که نیاز داشتیم بعد از ماه‌ها روی تشک برویم. هر چه تمرین کنی اما روی تشک مسابقه نروی، فایده‌ای ندارد.

حسین‌خانی ادامه داد: با نیما اشقاقی کشتی گرفتم. بالاخره بعد از حدودا ۷ ماه، کشتی گرفتن سخت بود اما در مجموع برایم راضی کننده بود. کشتی در حال تعطیل شدن بود و این اصلا خوب نبود. باید حتما لیگ برگزار می‌شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید