حسینی: مشکلات باشگاه پرسپولیس خیلی زیاد است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص غیبت بازیکنان پرسپولیس در تمرینات و دریافت پاداش ۵۰۰ میلیونی گفت: اصلا امکان ندارد چنین پاداشی پرداخت شده باشد. در دو ماه گذشته از سال‌های قبل طلب داشتیم. بازیکنان بدون چشم‌داشتی قراردادشان را کم کردند. مگر مشکلات را نمی‌بینید.؟ تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که کنار هواداران باشیم. کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که تمرین کنیم و کارمان را ادامه دهیم.

سید جلال حسینی در مورد دلیل غیبت بازیکنان در تمرینات تصریح کرد: حتما به تمرین می‌رویم. بعد از ۲۵ روز اردوی سخت به ریکاوری فکری نیاز داشتیم اما بعد از هر موفقیت هواداران ما حرص می خورند و مشکلات بیشتر و بیشتر می‌شود. باید مشکلات حل شود. بحث دریافتی و این مسائل نیست. مشکلات زیاد داریم. باید مشکلات پرسپولیس حل شود.

حسینی در مورد جلسه‌اش با مسئولان باشگاه اظهار داشت: نمی‌توان صحبت خاصی انجام داد. مشکلات ما خیلی زیاد است. هر چه قدر سکوت کنیم برخی افراد می‌خواهند از آب گل آلوده ماهی بگیرند.فشار روی بازیکنان خیلی زیاد است. مشکلات از قبل وجود داشته و الان فشارش چند برابر شده است. بازیکنان تلاششان را کردند و از این به بعد هم با چند برابر توان تلاش می‌کنند اما شرایط سخت‌تر از قبل شده است. امیدوارم بتوانیم روز به روز خبرهای خوبی را بشنویم.

وی در خصوص احتمال جدایی بشار، رادو و شجاع خلیل‌زاده تصریح کرد: من به باشگاه آمدم تا نگرانی هواداران را منتقل کنم. مشکلاتی وجود دارد که فشار آنها روی هواداران است. سال گذشته هواداران مقابل باشگاه گریه می‌کردند. الان دوباره اول فصل با وجود صعود به فینال آسیا گریه می‌کنند. یکسری مشکلات حل شده اما برخی مشکلات حل نشدنی است.

حسینی در مورد اینکه مشکلات پرسپولیس حاشیه‌هایی را بین پیشکسوتان هم ایجاد کرده، تصریح کرد : همه شرایط را می‌بینند. علی کریمی اسطوره تیم است. همه باید ورود کنند. این مشکلات برای همه قابل درک است اما همه باید تلاش کنند تا این مشکلات حل شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید