حسینی: در قرارداد‌‌‌های پرسپولیس همه چیز کاملا شفاف است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر علی حسینی مدیر امور بین الملل پرسپولیس در مورد مباحث مطرح شده درباره بند ۴ حکم صادره از سوی فیفا در مورد مطالبات برانکو، گفت: تمام محدودیت‌هایی که در این حکم آمده است از ۳۰ روز بعد از ابلاغ آن یعنی از همان ۲۲ شهریور آغاز می‌شود. در بند ۴ هم غیر از این نیست.

امیر علی حسینی افزود: در این بند تاکید می‌شود که چنانچه در مهلت قانونی، پرداخت به طلبکار انجام نشود یا سندهای مربوط به پرداخت برای فدراسیون فوتبال و دبیرخانه و کمیته انضباطی فیفا ارسال نشود محرومیت از ثبت بازیکنان ملی و بین‌المللی به صورت اتوماتیک از پایان این مهلت، توسط فدراسیون فوتبال ایران اعمال خواهد شد و به رای آتی نیاز نخواهد داشت. همچنین امکان نادیده گرفتن محرومیت با دستور موقت را سلب کرده است.

وی درباره ابهام‌های پیش‌آمده درباره قرارداد بازیکنان جدید و موضوع شکایت باشگاه النصرعربستان اظهار داشت: قبل از هرچیز باید بگویم تا همین لحظه که من با شما صحبت می‌کنم. هیچ نامه، ایمیل و تماسی از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا نداشته‌ایم که درباره طرح شکایت مطلبی را اعلام کنند یا توضیحی بخواهند. طبعا اگر ابهامی‌وجود داشته باشد باید از طرف مقابل هم لایحه یا توضیح بخواهند.

حسینی ادامه داد: همه چیز کاملا شفاف است و تا کنون چند بار هم اعلام شده است ولی با توجه به تماس‌های رسانه‌ای و نگرانی‌های هواداران، روال کاری که طی شد را توضیح می‌دهم، هر چند فدراسیون فوتبال روز یازدهم مهر، بیانیه کاملی را در این‌باره صادر کرد. رای کمیته انضباطی فیفا در تاریخ ششم آگوست (۱۶ مرداد) صادر ولی در تاریخ ۱۲ آگوست (۲۲ مرداد) ابلاغ شد.

حسینی گفت: طبق مقررات فیفا، تاریخ ابلاغ ملاک عمل قرار می‌گیرد. بند۳ این رای به صراحت می‌گوید: به باشگاه بدهکار ۳۰ روز از تاریخ ابلاغ، فرصت داده می‌شود که کل بدهی خود به طلبکار را پرداخت کند. چنانچه این وجوه در این مدت قانونی پرداخت نشود، پنجره نقل و انتقالات بازیکنان تا روز پرداخت بسته باقی خواهد ماند. پس در نتیجه باشگاه قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، در مهلت قانونی که داشته است نسبت به جذب و ثبت بازیکنان جدید اقدام کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید