حسینی: در استقلال مدیریت صادق وجود ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سید حسین حسینی دروازه بان تیم فوتبال استقلال در خصوص برنامه‌‌‌های فصل آینده اش گفت: برای لیگ آینده با استقلال قرارداد دارم. ترانسفر دروازه بان به خارج از کشور دشوار است.

سید حسین حسینی در خصوص ارقام مطرح شده قراردادش اظهارکرد: من تا به حال ٣ میلیارد نگرفتم و اگر گفتم ٣ میلیارد پول نیست به ارزش پول اشاره داشتم.

حسینی خاطرنشان ساخت: انتقادات را در برخی مباحث قبول دارم اما باید تغییر سیستم را مد نظر بگیریم و بدانیم شرایط تغییر کرده که گل زده ما نشان دهنده این موضوع است.

وی در خصوص پیوستنش به استقلال ادامه داد: از برق شیراز به استقلال آمدم و وقتی دروازه بان سوم بودم کسی من را قبول نداشت اما آرزوی من بازی برای این تیم بود؛ خیلی سختی تحمل کردم تا به دروازه رسیدم.

حسینی با اشاره به اینکه سال اول بازی نکردم اما سال دوم دو مرتبه به میدان رفتم و سپس راهی خدمت شدم، تصریح کرد: از رفتن به خدمت سربازی راضی هستم زیرا اکنون شرایط سخت شده است. همه فکر من بازگشت به استقلال بود و خدا را شکر به تیم برگشتم.

وی درخصوص مشکلات مدیریت در استقلال ابراز کرد: تیم ما یکدست بود و همه هماهنگ بودیم و انتظار داشتیم که مدیریت صادق باشد اما نبود اما امیدوارم آقای سعادتمند موفق باشند و بتوانند مشکلات را حل کنند.

حسینی در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به اینکه بهتر نبود امسال لیگ را تعطیل می‌کردند؟ گفت: بله! می‌توانستند از سه ماه دیگر که کرونا کمتر شد یا کلاً از بین رفت، آن زمان ادامه این فصل را از ابتدای سال بعد شروع می‌کردند. چه اشکالی داشت؟ الان روزانه ۲ تا ۳ هزار نفر در کشور کرونا می‌گیرند بعد این آقایان به فکر برگزاری جام هستند! اگر واقعاً اینقدر مهم است یک جام بخرند و به آن‌ها بدهند!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید