حسینی: حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا یک رویداد منحصر به فرد است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیرعلی حسینی مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس درباره جلسات باشگاه پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: کارگروهی به ریاست سمیعی و تحت نظر پیروانی، گل‌محمدی و شکوری برگزار می‌شود که لیست اولیه ویزا برای بازیکنان و کادر فنی، لیست روزانه و ساعات وعده‌های قضایی را اعلام کردیم و باید زمان تمرینات را مشخص کنیم. دو بار قبل از سفر، یک بار در فرودگاه و هر سه روز یک بار در قطر هم تست کرونا خواهیم داشت.

امیرعلی حسینی درخصوص تعداد میهمان‌های پرسپولیس در این مسابقه گفت: طبق اعلام AFC، هیئت تیم‌ها نباید بیشتر از 60 نفر باشند. هر تیمی‌می‌تواند نام 35 بازیکن را ثبت کند و 20 نفر کادر فنی هم باید آی‌دی کارت بگیرند. علاوه بر آن یکی دو نفر از اعضا و نیز اعضای تدارکات، بدون آی‌دی کارت هستند. مجموع همه این اعضا به 60 نفر می‌رسند.

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه، لیست جدیدی ارائه می‌کند که پذیرفتن آن بر عهده کنفدراسیون فوتبال آسیاست، اظهار داشت: این 60 نفر در حباب پزشکی خواهند بود که فقط باید در هتل، زمین تمرین یا زمین مسابقه باشند. اگر کسی از این حباب خارج شود، نمی‌تواند به سایر اعضا اضافه شود. ما هم لیست لازم برای ویزا و آی‌دی کارت را ارائه می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفرات اضافه‌ای به قطر خواهند رفت یا خیر، بیان کرد: این مسابقه یک رویداد منحصر به فرد است که باید پوشش رسانه‌ای خوبی از آن شود. وظیفه داریم برای اصحاب رسانه هم آی‌دی کارت بگیریم. طبق الزام AFC، این 60 نفر باید در لیست باشند که وجود آنها برای هر مسابقه الزامی‌است.

حسینی در پاسخ به این پرسش که این باشگاه با عوامل برگزاری مسابقات در دوحه در تماس است یا خیر، خاطرنشان کرد: ما تماس‌های غیررسمی‌داریم، اما مکاتبات رسمی‌ما با کنفدراسیون فوتبال آسیاست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید