حسینی: بدهی، مهمترین چالش‌ پیش روی پرسپولیس است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس پس از تغییراتی که رخ داده گفت: به هر حال تغییراتی در باشگاه رخ داد اما چه در گذشته و چه حالا مسئولان در حال تلاش برای رفع مشکلات بوده و هستند؛ هرچند که می‌دانیم شرایط خیلی سختی بر باشگاه حاکم است.

سید جلال حسینی با بیان اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند اما موضوع به نام بدهی‌ها وجود دارد که کار را برای همه سخت کرده است، اظهارکرد: بحث بدهی به بازیکنان و مربیان خارجی یکی از چالش‌های پیش روی باشگاه است و شاید اتفاقاتی رخ بدهد که خوشایند نباشد اما ما کنار هم هستیم و حضور هواداران را در کنارمان حس می‌کنیم.

حسینی ادامه داد: مطمئناً همه از این مسئله خبر دارند که چه شرایط سختی وجود دارد و بعد از طی کردن این روزها و گذر از ویروس کرونا روزهای سختی پیش روی ما خواهد بود. امیدوارم که مثل گذشته همه در کنار هم باشیم همانطور که در سال‌های قبل و در روزهای سخت کنار هم بودیم.

وی در مورد احتمال انتخاب مدیرعامل برای باشگاه پرسپولیس و صحبت‌هایی که مطرح شده افزود: امیدوارم که دیگر در باشگاه تغییراتی وجود به وجود نیاید و همین سیستم مدیریتی در باشگاه کارش را ادامه دهد چرا که آنها به مشکلات باشگاه اشراف دارند و می‌دانند که چه وضعیتی هست.

او در مورد امیدواری هواداران به چهارمین قهرمانی متوالی و اینکه پرسپولیس چقدر به رسیدن به این اتفاق مهم نزدیک است، گفت: باید بگویم که همه به دنبال برهم زدن تمرکز ما هستند و برای رسیدن به هدفی که دارند از هیچ کاری، کم نمی‌گذارند. یک روز می‌گویند شرایط فلان است و یا روز دیگر حرف از کرونا می‌زنند.

دانشگر ادامه داد: روز دیگر می‌گویند پرسپولیس را قهرمان اعلام کنید و خلاصه هر کاری می‌کنند تا تمرکز ما را به هم بریزند. با این همه همه فکر و ذکر ما به بازی با پیکان است و کاری به این حواشی نداریم. برخلاف برخی از صحبت‌ها، بازی با پیکان یکی از سخت‌ترین بازی‌های چند سال اخیر ما خواهد بود و باید با همه توان در این بازی به زمین برویم. امیدوارم تمرکز ما را به هم نریزند و بتوانیم بهترین عملکرد را مقابل پیکان داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید