حسینی: استقلال نباید برای پول کارگران زمین مشکل داشته باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیدحسین حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در مورد لغو یا ادامه برگزاری مسابقات لیگ گفت: فکر می‌کنم ادامه لیگ سخت باشد. اولویت همه سلامتی مردم است و باید تصمیمی‌گرفت که به نفع همه باشد. به لیگ‌‌‌های خارجی نیز می‌توان برای تصمیم گیری نگاه کرد.

سیدحسین حسینی با بیان اینکه خوشبختانه شرایط ویروس کنترل شده است و امیدوارم هستیم با تایید عزیزان برنامه‌‌‌های تمرینی را آغاز کنیم، اظهار کرد: مسلما بعد از مشخص شدن زمان شروع تمرینات، می‌توانیم به تدریج وارد مسابقات شویم.

حسینی با تاکید بر اینکه حتی ممکن است دو هفته اول بدون تماشاگر باشد و یا با رعایت شرایط اجتماعی و فیزیکی، ادامه داد: به هر حال ما استقبال می‌کنیم و در این بلاتکلیفی زودتر به نتیجه می‌رسیم.

حسینی با اشاره به اینکه انصاف نیست تیمی‌را از همین الان مجبور به سقوط کنیم، در حالی که ۹ بازی دیگر دارد، یادآور شد: از طرفی دیگر بحث صعود تیم‌ها است که در سه لیگ برتر، یک و دسته دوم داریم وخیلی از تیم‌‌‌های دسته دومی‌در سال گذشته با عشق از تیم هایشان حمایت کرده اند تا سال آینده تیم محبوبشان را در لیگ بالاتری ببینند.

وی ادامه داد: باشگاه استقلال نباید برای پول کارگران زمین مشکل داشته باشد، ما برای گرم کردن فضای رختکن هم مشکل داشتیم وتیم ما یکدست بود و همه هماهنگ بودیم و انتظار داشتیم که مدیریت صادق باشد اما نبود که امیدوارم آقای سعادتمند موفق باشند و بتوانند مشکلات را حل کنند.

وی در خصوص جمع‌آوری کمک برای آزادی یک پیشکسوت خاطرنشان کرد: مبلغ قابل توجهی برای آزادی پیشکسوت عزیز استقلال جمع شده است وحساب بعد از چند ساعت بسته و سپس باز شد وهر کسی می‌تواند به نوبه خود کمک کند تا این کار خیر انجام شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید