حسن زاده: کرونا نقاط ضعف مدیران ورزش را برملا کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا حسن زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: این همه بلای زمینی و آسمانی به خصوص کرونا که کشور ما را به چالش بزرگی کشید، یک حسن هم داشت و تنها حسن آن این بود که در عمل نشان داد تعدادی از مسئولان ما ضعف دارند و نقاط ضعف این دسته از مدیران برملا شد.

رضا حسن زاده با بیان اینکه سال ۹۸ در مجموع سال چندان جالبی نبود، اظهار کرد: به خصوص برای من که برادرم را از دست دادم و تعدادی از اقوام نزدیکم نیز جراحی‌های سختی را پشت سر گذاشتند.

حسن زاده ابراز کرد: هرچقدر نشاط اجتماعی پایین و میزان افسردگی مردم بالا رفته، به همان میزان هم فاصله طبقاتی در کشور بیشتر و بیشتر شده تا جایی که امروز حد وسط نداریم؛ با همه وجود آرزو می‌کنم این نقاط ضعف در سال جدید با سرعت از بین رفته و به نقطه قوت تبدیل شود.

وی یادآورشد: متأسفانه سطح نشاط جامعه به اوج افت رسیده و وقتی در کوچه و خیابان تردد می‌کنیم افسردگی را در چهره عموم مردم می‌بینیم. من سیاسی نیستم و اصلاً هم به گفتگو‌ها و طرح مسائل سیاسی علاقه ندارم. اما وظیفه خودم می‌دانم امروز به بعضی مسائل اشاره کنم.

حسن زاده خاطرنشان کرد: امیدوارم وقتی در خیابان تردد می‌کنیم چهره‌ها خندان باشد و نشاط اجتماعی در مردم دیده شود. امیدوارم غم‌ها به شادی تبدیل شود، تورم و گرانی از بین برود، فقر و بیکاری کامل از بین برود.

کاپیتان پیشین آبی پوشان گفت: اخیرا می‌بینم بازیکنان استقلال با انتشار پیام‌هایی در صفحات مجازی شان از فرهاد مجیدی حمایت کرده و خود را پشتیبان او دانسته و امید می‌دهند با تلاش بیشتر تیم را به اوج بازگردانند.

حسن زاده افزود: این کاری خوبی است اما به تنهایی کافی نیست. این که بازیکن فقط در صفحات مجازی تلاشش را زیاد کند به تنهایی کافی نیست. امیدوارم بازیکنان به همان میزانی که در صفحات مجازی از سرمربی شان حمایت کردند، به همان میزان هم بر تلاش خود در زمین اضافه کنند تا به این ترتیب از سرمربی شان حمایت کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید