حسن زاده: هواداران پرسپولیس با مینی‌بوس آمدند تا از استقلال جدایم کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا حسن‌زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تیم فوتبال استقلال در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ تیمی‌رویایی داشت و اگر به افتخارات این تیم در ایران و حتی آسیا نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد اغلب جام‌های آبی‌پوشان در این سال‌ها بدست آمده است.

با بیان اینکه تازه یک سال از حضورم در استقلال گذشته بود که در خانه بودم که دیدم یک‌ مینی‌بوس از هواداران پرسپولیس آمدند در خانه تا من را راضی کنند به پرسپولیس بروم، افزود: ۲ شانه تخم‌مرغ گرفتم و به همه آنها شام دادم و گفتم من عاشق استقلال هستم.

حسن‌زاده با تاکید بر اینکه استقلال سال ۱۹۹۰ یک تیم رویایی داشت که دیگر تکرار نخواهد شد، ادامه داد: از اینکه شانس با من همراه بود و زننده یکی از گل‌های استقلال در فینال لیگ قهرمانان آسیا بودم، بسیار خوشحال هستم.

وی در پاسخ به اینکه چطور شد به استقلال آمدید؟ ابراز کرد: من فوتبال را از زمین‌های خاکی خیابان عباسی شروع کردم، چهار تا آجر می‌گذاشتیم و از صبح تا شب دنبال توپ می‌دویدیم، در سن ۱۲ سالگی به راه‌آهن رفتم و در تمام رده‌های این باشگاه بازی کردم، بعد یکی از اطرافیان استقلال مرا با خود به باشگاه برد و خیلی زود قرارداد بستم.

حسن‌زاده با اشاره به اینکه سال ۶۸ بود که با استقلال قرارداد بستم و چند روز بعد نیز مقابل پرسپولیس در جام حذفی به میدان رفتم، اظهارکرد: ۱۱سال بازیکن استقلال بودم و با افتخار برای این تیم بازی کردم، در تمام این سال‌ها از خیلی تیم‌ها پیشنهادات مالی خوب داشتم اما به عشق استقلال ماندم و برای این تیم بازی کردم.

وی با اشاره به اینکه من سه بار در فینال لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته‌ام، یک مقام قهرمانی، یک مقام نایب قهرمانی و یک مقام سومی‌دارم که می‌توانست این رکورد به گونه دیگری باشد، اضافه کرد: بدون اغراق می‌گویم هر ۲ بار شایسته قهرمانی بودیم اما با بدشانسی از این مهم باز ماندیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید