حسن روشن: باشگاه استقلال به فردی مثل کریم باقری نیاز دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن روشن پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه در این شرایط چه کسی سرمربی استقلال شود بهتر است گفت: کسی باقی نمانده است. همین الان شناخت نامجو مطلق از بقیه مربیان از این تیم بیشتر است.

حسن روشن اظهار کرد: بهتر است همین امروز و فردا با چند بزرگ تر در یک اتاق بسته صحبت کنند تا یک نفر را انتخاب کنند. اینکه بخواهند رفیق بازی کنند استقلال درست نمی‌شود. هر کسی باید گوشه یک کار را بگیرد.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه استقلال به فردی مثل کریم باقری نیاز دارد تا هم حواسش به تیم باشد و هم به سرمربی کمک کنند تصریح کرد: صد در صد این حرف را قبول دارم اما هر کسی به استقلال می‌رود به فکر خودش است.

حسن روشن ابراز کرد: باز هم می‌گویم مدیرعامل استقلال اصلا نباید با بازیکن رو به رو شود. چرا مدیرعامل چند شب قبل از بازی با پرسپولیس راهی ایتالیا شد؟ اگر افراد بزرگ در استقلال باشند اجازه چنین کارهایی را نمی‌دهند.

وی در خصوص جلسه روز گذشته پیشکسوتان استقلال که در یک رستوران برگزار شد و اینکه چرا در این نشست حضور نداشت اظهار داشت: با من تماس گرفتند ولی گفتم در تهران نیستم چون در شمال حضور دارم. در اینجا همه در قرنطینه هستند و اجازه نمی‌دهند کسی از شهر خارج شود.

او افزود: مهم نیست جلسه برگزار شود ولی مهم خروجی آن است.من به افشارزاده، سعادتمند و بقیه مدیران باشگاه هم گفتم درست کردن استقلال کار خیلی راحتی است چون این باشگاه عقبه دارد ولی متاسفانه هر کدام که پست می‌گیرند ساز خودشان را می‌زنند.

حسن روشن گفت: در جلسه ای که چندی پیش با آقای سلطانی فر داشتیم او گفت برای استقلال مدیرعامل خوب پیدا نمی‌شود ولی به او گفتم مدیرعامل هست به شرطی که با او قرارداد ببندید و از او کار بخواهید و بابات کارش به او پول بدهید نه اینکه کاری کنید همه اختیارات با خودش باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید