حسن جعفری: بازیکنان پیکان به دنبال وقت تلف کردن بودند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن جعفری مدافع راست تیم فوتبال شهر خودرو در ارتباط با صحبت‌‌‌های رحمتی در خصوص وقت تلف کردن بازیکنان پیکان گفت: دروازه‌‌بان و برخی از بازیکنان حریف وقت تلف می‌کردند و شیوه بازی پیکان هم استفاده از توپ‌های بلند و اوت انداختن بود.

حسن جعفری با تاکید بر اینکه ما این بازی را فراموش کرده و حالا به فکر بازی با صنعت‌نفت هستیم، اظهار کرد: امیدوارم در این بازی سه امتیاز را بگیریم.

وی در خصوص بازی با پیکان که با شکست شهر خودرو همراه بود، گفت: شرایط زمین چمن کار ما را سخت کرده بود، چون تیم ما روی زمین فوتبال بازی می‌کند اما این زمین همان چیزی بود که پیکان می‌خواست. تاکتیک آنها فقط اوت انداختن بود و پیکان حتی از نیمه خودش هم اوت می‌انداخت، در مجموع شرایط زمین به ضرر ما بود و نتوانستیم بازی دلخواه‌مان را انجام دهیم.

حسن جعفری با بیان اینکه متاسفانه در این بازی چند بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم و دست رحمتی هم بسته بود، تصریح کرد: با این حال چند فرصت خوب هم برای گل زدن داشتیم که از دست رفت. حالا دیگر نباید به این بازی فکر کنیم و مهم این است که در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید