حسن آذرنیا: امسال بیشترین تعداد جذب بازیکن را داشتیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن آذرنیا مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در مورد هدفگذاری باشگاه در فصل جدیدگفت: امسال هدف ما این است که یک رتبه تک رقمی‌را به دست بیاوریم. در قراردادهایی که بستیم به ندرت قرارداد یکساله وجود دارد.

حسن آذرنیا افزود: با سیاستگذاری مالک جدید باشگاه نقل و انتقالاتمان را انجام دادیم و از آن راضی هستیم. اگر تفکراتمان به بار بنشیند آینده خوبی برای ماشین سازی رقم می‌خورد. با تجربه‌ای که در این فوتبال دارم فکر می‌کنم امسال بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

وی در مورد بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی ماشین سازی با حکم فیفا عنوان کرد: حکم فیفا مربوط به پرونده شیمبا(لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی تیم فولاد خوزستان) است. ما بابت پرونده‌های خارجی مشکلی نداریم. طی جلساتی که روزهای گذشته داشتیم ان‌شاالله این مشکل هم به زودی حل می‌شود.

حسن آذرنیا گفت: در مورد نقل و انتقالات ماشین سازی تصریح کرد: به نظرم ما در بازار نقل و انتقالات امسال بیشترین تعداد جذب بازیکن را داشتیم. با ۱۸ بازیکن قرارداد بستیم و نزدیک به ۸۰درصد نسبت به فصل گذشته تغییرات داشتیم. در سال گذشته یک بازیکن قرارداد ۶۰۰میلیونی داشت، بازیکن ۵۰میلیون بود، یک بازیکن ۶۰۰ میلیون، یک بازیکن ۴۰میلیون و… امسال با هدفی که تبیین کردیم دوست داریم بیشتر از بازیکنان جوان و بومی‌استفاده کنیم.

وی ادامه داد: خداراشکر اولین تیمی‌بودیم که تمریناتمان را آغاز کردیم. بازی‌های تدارکاتی ما نیز شروع شد. دیروز با نساجی بازی کردیم و فردا هم به مصاف گل‌گهر می‌رویم. تلاش می‌کنیم تا آغاز مسابقات فصل جدیدی لیگ برتر بازی‌های بیشتری برگزار کنیم تا بازیکنانمان برای شرکت در این مسابقات پخته‌تر و باتجربه‌تر شوند.

حسن آذرنیا تصریح کرد: در واقع مشکلات داخلی و پرونده‌های ایرانی را حل کردیم. دو مورد شکایت هم در مورد شاهین توکلی و بابک مرادی داشتیم. این دو، بازیکن ما هستند اما یکطرفه فسخ کردند. مدارکمان را به کمیته وضعیت ارائه دادیم. فکر می‌کنم در هفته آینده جلسه‌ای برگزار می‌شود، به تهران می‌رویم تا در مورد این پرونده‌ها نیز صحبت کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید