حسن آذرنیا: آینده خوبی در انتظار ماشین سازی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن آذرنیا مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در مورد هدفگذاری باشگاه در فصل جدید گفت: امسال هدف ما این است که یک رتبه تک رقمی‌را به دست بیاوریم. در قراردادهایی که بستیم به ندرت قرارداد یکساله وجود دارد.

حسن آذرنیا اظهار کرد: با سیاستگذاری مالک جدید باشگاه نقل و انتقالاتمان را انجام دادیم و از آن راضی هستیم. اگر تفکراتمان به بار بنشیند آینده خوبی برای ماشین سازی رقم می‌خورد. با تجربه‌ای که در این فوتبال دارم فکر می‌کنم امسال بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

وی در مورد نقل و انتقالات ماشین سازی تصریح کرد: به نظرم ما در بازار نقل و انتقالات امسال بیشترین تعداد جذب بازیکن را داشتیم. با ۱۸ بازیکن قرارداد بستیم و نزدیک به ۸۰درصد نسبت به فصل گذشته تغییرات داشتیم.

حسن آذرنیا نصریح کرد: در سال گذشته یک بازیکن قرارداد ۶۰۰میلیونی داشت، بازیکن ۵۰میلیون بود، یک بازیکن ۶۰۰ میلیون، یک بازیکن ۴۰میلیون و… امسال با هدفی که تبیین کردیم دوست داریم بیشتر از بازیکنان جوان و بومی‌استفاده کنیم.

او در مورد بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی ماشین سازی با حکم فیفا عنوان کرد: حکم فیفا مربوط به پرونده شیمبا(لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی تیم فولاد خوزستان) است. ما بابت پرونده‌های خارجی مشکلی نداریم. طی جلساتی که روزهای گذشته داشتیم ان‌شاالله این مشکل هم به زودی حل می‌شود.

وی در مورد اینکه آیا با شیمبا مذاکره‌ای در این مورد داشته، گفت: خیر، این پرونده مربوط به دوران قبل از من است. اما به هرحال رایی است که فیفا داده و کاری است که باید ما انجام بدهیم. من صحبتی با او نداشته‌ام اما وکیل باشگاه ما با وکیل بازیکن در حال مذاکره است تا این مشکل برطرف شود.

حسن آذرنیا ادامه داد: همانطور که می‌دانید با شرایط موجود انتقال پول کار بسیار سختی است. تا جایی که می‌دانم در زمان هوشنگ نصیرزاده حتی یکبار به صورت آزمایشی ۱۰هزاردلار به صورت آزمایشی به حسابی در هنگ‌کنگ واریز شد اما برگشت خورد. به همین خاطر در حال صحبت هستیم تا پول را به نرخ روز و به ریال پرداخت کنیم تا مشکل ما هم حل شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید