حسن‌زاده: سعادتمند باید جایگاه استقلال را که از بین رفته را بازگرداند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا حسن‌زاده بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه مهمترین مشکل باشگاه استقلال مالی است که باید سریع تر رفع شود، گفت: امیدوارم استقلال به روز‌های خوبش با فرهاد مجیدی بازگردد و بتواند ستاره سوم قهرمانی آسیا را کسب کند.

رضا حسن‌زاده درباره جلسه روز گذشته برخی پیشکسوتان استقلال با احمد سعادتمند، مدیرعامل جدید باشگاه استقلال، اظهار کرد: این نخستین جلسه باشگاه با پیشکسوتان نسل جدید بود و شاید در آینده نزدیک جلسه‌ای با قدیمی‌ها برگزار شود و هر فردی راهکاری بدهد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: یکی از نکات جالبی که در این جلسه به چشم آمد، احترام آقای سعادتمند به ما بود وایشان با وجود اینکه ساعت دو بعدازظهر جلسه‌ای در وزارت ورزش و جوانان داشت، آن را کنسل کرد.

حسن‌زاده با اشاره به اینکه مدیرعامل جدید باشگاه از برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت خود صحبت کرد که خوب به نظر می‌رسیدند، اضافه کرد: ما نیز گفته‌های هواداران عزیز و خواسته‌های‌شان را انتقال دادیم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: من به همراه رضا عنایتی، امیرحسین صادقی و آرش برهانی به دعوت آقای سعادتمند به دیدار ایشان رفتیم و شناخت ما از آقای سعادتمند به دوره حضورش به‌عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال بازمی‌گشت، اما از نزدیک او را ندیده بودیم.

حسن‌زاده ابراز کرد: ما از مشکلات مالی و دغدغه‌های بازیکنان صحبت کردیم و از آقای سعادتمند خواستیم شأن و جایگاه استقلال را که در سه چهار سال اخیر از بین رفته است، بازگرداند و از حق باشگاه دفاع کند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان با اشاره به اینکه آقای سعادتمند قطعاً از مشکلات باشگاه خبر داشته که آمده و چشم بسته نیامده است، یادآور شد: امیدوارم بتواند طلب‌های باشگاه از برخی سازمان‌ها و اسپانسر‌ها را بگیرد تا مشکلات کمتر شود واین باشگاه به جایگاه اصلی خود بازگردد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید