حریفان تدارکاتی برای تیم ملی فوتبال از آفریقا، این بار تیم ملی آفریقای جنوبی

پس از اینکه تیم ملی آفریقای جنوبی شانس بازی برابر تیم‌های برزیل، الجزایر و عراق را داشت ولی همه آنها را به به دلایل مختلف رد کرد. هوگو بروس، مربی تیم ملی آفریقای جنوبی می‌گوید که برزیل علاقه‌مند بود تا در پایان ماه مه مقابل آفریقای جنوبی بازی کند، اما مجبور شد بازی برابر قهرمان 5 دوره جام جهانی را رد کند زیرا اکثر بازیکنان او به دلیل تعهدات باشگاهی در دسترس نبودند.
در حالی‌که آنها سلسائو را نادیده گرفتند، بروس اذعان کرد که برابر مراکش بازی دوستانه‌ای خواهند داشت.

بروس به نقل از Sowetan Live گفت:« تا قبل از پایان ماه می از عراق و برزیل چند پیشنهاد داشتیم، اما این غیرممکن بود زیرا من بتیم ملی آفریقای جنوبی را در اختیار نداشتم. هنوز بازی‌های لیگ و جام حذفی وجود داشت، چیزی که در کشورهای دیگر اتفاق نمی‌افتد، اما اینجا یک هفته بعد هنوز کارهایی برای انجام دادن وجود دارد. ما نمی‌توانستیم بازیکنان‌مان را داشته باشیم. از 26 آوریل بازی با مراکش تنظیم شده و ما همچنین می‌خواستیم یک بازی دیگر داشته باشیم و اکنون برای این آخر هفته غیرممکن است زیرا همه تیم‌های آفریقایی مسابقات مقدماتی دارند.»

بروس ادامه داد: «ما به نامیبیا و الجزایر نگاه کردیم، اما الجزایر از ما می‌خواست که در شهر اوران(در الجزایر) بازی کنیم و من چون سابقه کار در الجزایر را دارم می‌دانستم که برای بازی در این شهر باید مسافتی طولانی طی کنیم.»

از طرف دیگر، تیم ملی آفریقای جنوبی در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک بازی دوستانه با ایران در دوحه و در مسیر سفر خود از مراکش است. سرمربی بافانا بافانا گفت:« ما گزینه‌های مختلفی داشتیم اما به سرانجام نرسید ولی امیدوارم این بازی با ایران قابل انجام باشد. شانس زیادی وجود دارد که در روز سیزدهم در دوحه با ایران بازی کنیم، زیرا ما از طریق دوحه به مراکش سفر می‌کنیم.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید