حذف بخاری های گازسوز مدارس در اولویت است

اخبار اجتماعی پایگاه خبری صدای معتمد – استاندار تهران ضمن اشاره به پیوستن به کمپین کلاس گرم مدرسه امن گفت: در راستای استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس و برای حذف تمامی بخاری های گازسوز کلاس های درس از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

به گزارش صدای معتمد، در نشست مشترکی که استاندار تهران با مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و روسای هیات مدیره مجامع خیرین مدرسه ساز شهر و شهرستان های تهران داشت ضمن اشاره به اهمیت مدارس و دانش آموزان گفت: حوادث ناگواری که از مدارس و گوشه و کنار به گوش می رسد، بسیار ناراحت کننده و متاثر کننده است؛ دانش آموزان در آینده می توانند از سرمایه های کشور همانند دکتر حافظی و دیگر مسولان باشند.

وی همفکری، تعامل و هماهنگی را زمینه ساز اقدامات خوب در حوزه فضاهای آموزشی دانست.

محسنی بند پی در خصوص اعتبار لازم برای حذف بخاری های گاز سوز نیز بیان کرد: برای حذف بخاری های گاز سوز از کلاس های درس استان تهران، به هر میزان که برای این کار اعتبار نیاز باشد، ۵۰ درصد آن را از محل اعتبارات ملی و ۵۰ درصد دیگر را از اعتبارات استانی و همراه خیرین مدرسه ساز بهره خواهیم برد تا برای همیشه این سیستم های گرمایشی نا ایمن جمع آوری شوند.

استاندار تهران با اشاره به پیوستن به کمپین کلاس گرم مدرسه امن افزود: در راستای استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس و برای حذف تمامی بخاری های گاز سوز کلاس های درس از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

حذف بخاری های گازسوز مدارس در اولویت است
حذف بخاری های گازسوز مدارس در اولویت است
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید