حدادی: انحلال تیم پتروشیمی‌واقعا ناراحت کننده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حامد حدادی ستاره بسکتبال ایران درخصوص اینکه ۸۰ درصد بسکتبالی‌ها در پتروشیمی‌سابقه دارند گفت: انحلال تیم پتروشیمی‌واقعا ناراحت کننده است. در منطقه‌ای چون ماهشهر مردم با وجود شرایط مالی ضعیف علاقه‌ زیادی به رشته بسکتبال دارند و در همه بازی‌ها شاهد حضور هواداران پر شمار هستیم، واقعا نمی‌دانم دلیل این اتفاق چیست.

حامد حدادی اظهار کرد: ما به صورت جدی پیگیر این موضوع بودیم تا پتروشیمی‌را در لیگ حفظ کنیم، اما متاسفانه این انفاق رخ نداد و یک تیم باسابقه دیگر از لیگ برتر کنار رفت که به بسکتبال لطمه می‌زند. من فکر می‌کنم حدودا ۸۰ درصد بسکتبالی‌ها در پتروشیمی‌حضور داشته‌اند، از مربی‌ها گرفته تا بازیکنان، واقعا این اتفاق ناراحت کننده است.

ستاره بسکتبال ایران خاطرنشان کرد: ما در گذشته هم تیم‌های خوبی چون صنام، پیکان و … را در لیگ داشتیم که پس از منحل شدن دیگر وارد لیگ نشدند. این تیم‌هاوقتی منحل می‌شوند دیگر به لیگ برنمی‌گردند.

حدادی افزود: البته خوشبختانه تیم ذوب‌آهن پس از منحل شدن به لیگ بازگشت که اتفاق خوبی بود. امیدوارم تیم‌های ریشه داری چون‌ پترو هم که هواداران پر شماری دارد و حتی خود من هم از نزدیک این علاقه را با بازی در آنجا لمس کرده‌ام، همیشه در لیگ حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه کم کم باید از تیم ملی کنار بروم، تصریح کرد: شرایط فعلا عادی نیست که البته این موضوع برای همه جامعه است. من به صورت شخصی به آزادی می‌روم و تمرین می‌کنم. بچه‌های دیگر هم می‌آیند اما سعی می‌کنیم در زمان‌های مختلف برویم چون فعلا امکان تمرین گروهی نیست.

حدادی ادامه داد: اگر می‌شد تابستان ۲-۳ هفته بچه‌های تیم ملی را به اردو می‌بردند، همه تست می‌دادند و تمرین می‌کردند، خوب بود اما انجام نشد. امیدوارم این شرایط به پایان برسد و تمرینات را شروع کنیم. بدن‌ها افت کرده و ۸ ماه است که تمرینی نداشته‌ایم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید