حدادی‌فر: ذوب‌آهن پتانسیل بالایی برای کسب سهمیه لیگ دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- قاسم حدادی‌فر بازیکن تیم ذوب‌آهن گفت: تیم ما پتانسیل بالایی دارد که حتی می‌تواند بالای جدول و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بجنگد. ما امسال اهداف بزرگی داریم و بر این باور هستیم که عملکرد تیم‌مان در این فصل خوب خواهد بود. در واقع به دنبال خوشحال کردن هواداران هستیم.

قاسم حدادی‌فر افزود: اگر چه تعدادی از بازیکنانی که برای ذوب‌آهن ستون بودند، از تیم‌مان جدا شده‌اند ولی ما در فصل نقل و انتقالات، بازیکنان خوبی جذب کردیم تا جاهای خالی پر شود. این حق هر فوتبالیستی است که به باشگاه دیگری برود و ما نباید از دست آنها ناراحت باشیم. بالاخره فوتبال حرفه‌ای شده و بازیکنان در وهله اول شرایط خود را می‌سنجند.

وی ادامه داد: همه باید از کسی که سرمربی شده است حمایت کنند. حرف مهم من این است که همه باید یک هدف داشته باشیم و آن هم «تلاش کردن» است. این هدف فقط با یکدلی به دست می‌آید. ما در فصل قبل، بد نتیجه گرفتیم و آن نتایج در شأن باشگاه ذوب‌آهن که فینال آسیا را هم تجربه کرده، نبود. امسال اما هدف ما حضور بین مدعیان قهرمانی است.

حدادی‌فر در خصوص شرایط تیم ذوب آهن اظهار داشت: همه ما باید در یک مسیر جلو برویم و برخلاف سال‌های قبل که همدل نبودیم، متحد و همدل باشیم تا امسال برخلاف لیگ نوزدهم برای ذوب آهن فصل موفقی را رقم بزنیم.

حدادی‌فر همچنین در مورد انتخاب رحمان رضایی اظهار داشت: رحمان رضایی به خانه خودش بازگشته است. او بهترین لژیونر تاریخ ایران در کالچوی ایتالیا است و یکی از بهترین مدافعین تاریخ ایران است. شاید قبل از انتخاب او هر کسب با حق رای یا بدون حق رای سلیقه ای داشته است ولی اکنون وظیفه همه از مدیریت کارخانه تا باشگاه، هواداران و تیم، حمایت از رحمان است تا به عنوان یکی از بازیکنان ارزشمند تاریخ ذوب آهن بتواند در راستای اهدافش گامهای بلندی بردارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید