حجت نظری: دوست داریم استقلال بتواند به جایگاه اصلی‌اش برسد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حجت نظری عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: خوشبختانه توانستیم ظرف مدت کوتاهی با محمود فکری کار را به سرانجام برسانیم اما قطعی شدن انتخاب سرمربی مقداری طول کشید زیرا جلب رضایت باشگاه نساجی تا حدی زمان برد.

حجت نظری اظهار کرد: تأکید می‌کنم تمام مراحل گفت‌وگو و مذاکرات ما با اطلاع باشگاه نساجی انجام شد. از ابتدای فرآیند خود را موظف دانستیم اصول اخلاقی را رعایت کرده و کادر مدیریتی باشگاه نساجی را در جریان مذاکرات‌مان با فکری قرار بدهیم.

حجت نظری درباره اعتراض باشگاه نساجی به پرداخت نکردن مبلغ رضایت‌نامه محمود فکری از سوی استقلال گفت: شخصا با مالک، مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره نساجی مذاکراتی انجام دادم و اصلا بحث ما این نبود که قرار نیست مبلغی پرداخت نشود اما روی اینکه چه مبلغی پرداخت شود بحث داشتیم.

او ادامه داد: اجازه بدهید وارد عدد و رقم نشوم زیرا امکان دارد طرف مقابل مناسب نداند درباره ارقام صحبت کنیم. اطمینان می‌دهم به هیچ وجه بحث ما با نساجی این نبوده هیچ رقمی پرداخت نمی‌کنیم. حتما ترجیح ما این بود در این وضعیت اقتصادی مبلغی پرداخت نکنیم اما با اطمینان می‌‌‌گویم مبلغی را به باشگاه نساجی پرداخت خواهیم کرد.

وی درباره نامه نماینده مازندران در مجلس شورای اسلامی به مسعود سلطانی‌فر درباره تبعات جدایی فکری از نساجی توضیح داد: حتما نظر نماینده مردم محترم است و وی بر اساس مصالح مربوط به حوزه انتخابی‌اش و استان مازندران حق دارد مطالبی را به شکل رسمی و غیررسمی مطرح کند اما طبق نظر باشگاه استقلال نقل و انتقال بازیکن، مربی و کادر فنی در فوتبال حرفه‌ای طبیعی است.

حجت نظری گفت: به نماینده محترم مازندران و تمام افرادی که تلاش می‌کنند اتفاق‌های خوبی که محمود فکری در نساجی رقم زد تکرار کنند و آن را استمرار ببخشند حق می دهم اما واقعیت این است ما هم دوست داریم باشگاه استقلال بتواند به جایگاه واقعی و اصلی‌اش برگردد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید