حجازی: چرا باید هواداران استقلال هر سال سختی بکشند؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آتیلا حجازی بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد شدید از اوضاع مدیریتی در باشگاه استقلال تصریح کرد: متولی اصلی استقلال یعنی آقای سلطانی‌فر، وزیر ورزش به هواداران استقلال توضیح دهد که مشکل این باشگاه چیست.

آتیلا حجازی افزود: چرا پنجره نقل و انتقالاتی‌ تیم دیگری باز است و از بازیکنان جدید در آسیا استفاده می‌کند، اما برای استقلال بسته است. هر دو باشگاه برای دولت هستند و زیر نظر وزارت ورزش، چرا باید هواداران استقلال هر سال سختی بکشند؟

وی ادامه داد: بحثم اصلا پرسپولیس نیست و سوء تفاهمی‌پیش نیاید، بحث اصلی‌مان عدم نگاه یکسان به این دو باشگاه است. چرا آن باشگاه مشکل ندارد، اما این یکی نه مدیرعامل دارد، نه سرمربی و نه بازیکن. هر مدیرعاملی با باند بازی و رفیق بازی آدم‌ها را دور خود جمع می‌کند.

بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: اگر قرار است هر سال این اتفاق بیفتد، تیم را منحل کنند و از اساس و پایه بسازند تا سال دیگر در سطح حرفه‌ای شرکت کند.

حجازی در خصوص اینکه خیلی از هواداران استقلال اعتقاد دارند که پس از مرحوم ناصر حجازی و منصور پورحیدری این تیم روزهای خوشی ندید، به تسنیم گفت: واقعیت این است و به آن شک نکنید، چون کسی نیست که حرف بزند. در پرسپولیس، علی دایی، علی کریمی، حمید استیلی، کریم باقری و … هستند، اما استقلال چه کسی را دارد؟ یکبار با دقت بررسی کنید استقلال چه کسی را دارد که از حق این باشگاه دفاع کند؟ همه به فکر خودشان هستند.

او افزود: یک نفر دنبال کمیته پیشکسوتان است، یکی دنبال معاونت و دیگری دنبال سرپرستی تیم! وقتی اندازه‌های خودشان را بالا نمی‌بینند شرایط همین می‌شود. متأسفانه استقلال بزرگتر ندارد، کسی مثل پدرم و مرحوم پورحیدری که حق تیم را بگیرد.

حجازی خاطرنشان کرد: اینها دلایل عدم موفقیت نیست، اما بحث داشتن بزرگتر است. آقایان! اگر می‌خواهید استقلال را از بین ببرید، آن را منحل کنید، این همه اعصاب مردم را خرد نکنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید