حامد لک: عدم توجه به حق بازیکنان ایرانی در فدراسیون فوتبال

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حامد لک دروازه‌بان تیم فوتبال ماشین‌سازی با گلایه از عدم رسیدگی مسوولان به شکایات فوتبالیست‌‌‌های ایرانیف گفت: ما بازیکنانِ ایرانی چه گناهی کردیم که سرنوشت شکایت‌هایمان فقط به دادن یک رای ختم می‌شود و به هیچ جایی نمی‌رسد؟

حامد لک افزود: در این شرایط که کرونا هم هست و مشخص نیست چه زمانی لیگ شروع می‌شود، بهتر است رسیدگی به پرونده‌ها را به صورت اینترنتی انجام دهند تا مشکل ما هم برطرف شود.

وی با بیان اینکه چرا باید هر سال ضرر مالی کنیم؟ اظهارکرد: امیدوار هستم در قوانین فدراسیون فوتبال توجهی هم به حق بازیکنان شود.

این ورزشکار با بیان اینکه من از تعدادی از تیم‌های سابق خود طلبکار هستم ولی بیشترین مطالباتم را از نساجی می‌خواهم، تصریح کرد: نتیجه شکایت و رای من هم آمده، اما متاسفانه چند ماه است که فدراسیون فوتبال پیگیر شکایتم و جریمه باشگاه نساجی نشده است.

وی با تاکید بر اینکه حتما که نباید خارجی باشیم تا پولمان را بگیریم، ادامه داد: چطور است که فدراسیون فوتبال همان ابتدای شکایت بازیکنان پول می‌گیرد، اما ۶ ماه طول می‌کشد تا رای بدهد و بعد از آن هم رای را اجرا نکند؟ چنین قانونی را در کدام کشور سراغ دارید؟

حامد لک  یادآور شد: ما برای حفظ سلامتی ورزش می‌کنیم ولی چه کسی تضمین می‌دهد که اگر ما فردا سر تمرین رفتیم، ویروس نمی‌گیریم؟ مگر ما بازیکنان آنتی ویروس داریم؟ این حرف من و همه بازیکنان است که تا زمان رفع این ویروس، نباید تمرینات برگزار شود چون به سلامتی همه ضرر می‌رساند.

دروازه‌بان تیم فوتبال ماشین‌سازی تاکید کرد: اصلا خودِ ما به کنار، چه کسی می‌تواند با قاطعیت بگوید وقتی ما به تمرین رفتیم و به خانه برگشتیم، خدایی نکرده خانواده و عزیزانمان ویروس نمی‌گیرند؟

حامد لک افزود: با این آمار بیماران و کشته‌ها، می‌بینیم که این ویروس با هیچ‌کس شوخی ندارد و سن و سال، ورزشکار و غیر ورزشکار هم نمی‌شناسد. از مسوولان تمام باشگاه‌ها می‌خواهم اجازه بدهند ویروس از بین برود و بعد تمرینات را برگزار کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید