حامد فلاح‌زاده: شرایط صنعت نفت نسبت به سال‌های گذشته بهتر شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان جدید تیم فوتبال صنعت نفت درباره شرایط تیم صنعت نفت در فصل جاری نیز گفت: من تازه به این تیم آمدم، ولی با صحبت‌هایی که با مدیرعامل باشگاه داشتم ظاهراً شرایط این تیم نسبت به سال‌های گذشته بهتر شده است. حق مردم آبادان این است که یک تیم در حد آسیا داشته باشند.

حامد فلاح‌زاده اظهار کرد: ان‌شاءالله بتوانیم شرایط را به گونه‌ای پیش ببریم که رتبه امسال تیم نسبت به سال گذشته بهتر باشد. ما در هفته‌های اول لیگ امسال قرعه سختی داریم و ان‌شاءالله بتوانیم بهترین شکل ممکن و با امتیازات کامل این بازی‌ها را پشت سر بگذاریم.

دروازه‌بان جدید تیم فوتبال صنعت نفت در مورد حضورش در صنعت نفت آبادان تصریح کرد: در بین دو سه پیشنهاد جدی که از تیم‌ها داشتم، تیم فوتبال صنعت نفت به نظرم بهتر از سایر گزینه‌ها بود و بر همین اساس جذب این تیم شدم.

حامد فلاح‌زاده یاد آور شد: این تیم بازیکنان باکیفیتی جذب کرده است و بازیکنان خوبی هم از فصل گذشته در تیم ماندند. درست است که بازیکنان شاکله اصلی این تیم جدا شدند، ولی تیم این فصل کیفیت خوبی دارد.

دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال سایپا درباره جدایی‌اش از سایپا اظهار داشت: من فصل خوبی را در سایپا سپری کردم. بعد از پایان مسابقات اما یکسری اتفاقات افتاد که به این جمع‌بندی رسیدم که بهتر است این فصل در سایپا نباشم. من دوست داشتم امسال در تیم دیگری باشم و فضا و شرایط جدیدی را تجربه کنم.

حامد فلاح‌زاده ادامه داد: جا دارد از تمام کسانی که در چند سال گذشته در سایپا برای من زحمت کشیدند، تشکر کنم. برای تیم سایپا آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم رتبه خوبی در فصل جدید کسب کند. از مردم آبادان هم تشکر می‌کنم که به دنبال حضورم در صنعت نفت از من حمایت کردند. امیدوارم روزهای خوبی در این تیم داشته باشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید