حامد شیری: آقای فاضلی نقش پررنگی در نتایج فصل گذشته داشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حامد شیری بازیکن با تجربه نساجی مازندران در خصوص حضور حمید فاضلی در نساجی به عنوان سرمربی گفت: باشگاه تصمیم گرفت مربی ای را بیاورد که روی بازیکنان شناخت داشته باشد. آقای فاضلی نقش پررنگی در نتایج فصل گذشته داشت و گزینه مناسبی برای سرمربیگری است.

حامد شیری در این باره اظهار کرد: دکتر فاضلی کمک آقای فکری در چند سال اخیر بوده و آنها در هر تیمی‌که بودند با هم کار کردند. ما با کادر آقا فکری کار کرده ایم و می‌دانیم که آقای فاضلی نقش پررنگی روی مسائل فنی داشت. همچنین نظر مستقیم برای جذب بازیکن در فصل نقل و انتقال دارد.

بازیکن با تجربه نساجی مازندران همچنین یادآورشد: امیدوارم ما هم به بهترین شکل کار کنیم و البته فقط این را در صفحات مجازی نگوییم بلکه در عمل نشان دهیم و هواداران مان را به گرفتن نتایج خوب امیدوار کنیم.

حامد شیری در خصوص جدایی محمود فکری از نساجی ادامه داد: به هر حال هر شخصی تصمیماتی می‌گیرد. این اتفاقات فقط در فوتبال ایران نمی‌افتد بلکه در تمام جهان مرسوم است. قطعاً آقا فکری هم به تصمیمی‌که گرفته فکر کرده. در هر حال او چند سال کاپیتان استقلال بوده و قطعاً دوست داشته کار در استقلال را تجربه کند و شرایطی به وجود آمد که به این تیم رفت.

وی افزود: اختلاف نظری بین باشگاه و او بود که امیدوارم زودتر به یک جمع‌بندی مناسب برسند. به عنوان کسی که شش، هفت ماه با این مربی کار کردم برایش در استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم نتایج خوبی بگیرد.

حامد شیری بازیکن باتجربه تیم نساجی در خصوص وضعیت حال حاضر این تیم گفت:دو، سه هفته ای است که تمریناتمان را شروع کرده و امروز به کیش آمدیم. دو بازی دوستانه با گل گهر و مس رفسنجان داریم. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را پشت سر بگذاریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید