حاشیه‌‌‌های جدید جرارد پیکه

جرارد پیکه در هفته‌‌‌های اخیر فعالیتش در شبکه‌‌‌های اجتماعی را افزایش داده است و یکشنبه تصمیم گرفت که وارد یکی از محبوب ترین شبکه‌‌‌های اجتماعی در اسپانیا یعنی “توئیچ” شود.

مدافع بارسلونا یکشنبه اولین حضور خود را در شبکه اجتماعی توئیچ داشت که در مورد مسائل مختلف نظیر “سلفی‌‌‌های معروفش” توضیح داد. مدافع بارسا پس از پیروزی مقابل سوسیه داد با هواداران گفتگو کرد و به سوالات آنها جواب داد.

پیکه در مورد سلفی‌‌‌های پرشمار و نسبتا عجیبی که در هفته‌‌‌های اخیر گرفته، توضیح داد و گفت:” در زندگی ام گاهی به نقطه ای می‌رسم که خسته می‌شوم. هرگز طرفدار اینستاگرام نبودم. یک روز با یکی از هم تیمی‌ها صحبت می‌کردم که اسمش را نمی‌گویم. به من گفت که بلد نیستم در شبکه‌‌‌های اجتماعی رابطه با هواداران ایجاد کنم و بعد از آن به خاطر  این که حوصله ام سر رفته بود و محض شوخی، سلفی گرفتن را آغاز کردم.”

برخی حدس می‌زنند که دلیل این همه سلفی گرفتن پیکه مسائل تبلیغاتی یا تجاری است اما پیکه این مسئله را تکذیب کرده و گفت:” فعلا سعی می‌کنم که با این روش خودم را سرگرم کنم اما روزی بالاخره این کار را تمام خواهم کرد. این مسئله به هیچ وجه تبلیغاتی نیست بلکه کاملا به خاطر سرگرمی‌است.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید