حاج محمد: استقلال همیشه بیرون از خانه بهتر بازی کرده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی حاج محمد یک پیشکسوت استقلال درباره مربیگری نامجومطلق در استقلال گفت: زمانی یک مربی خودش را نشان می‌دهد که تیم در بحران باشد. ما هم فوتبال بازی کردیم و می‌توانیم تیم را ارنج کنیم و به زمین بفرستیم ولی مربیگری فوت و فن‌های زیادی دارد.

مهدی حاج محمد افزود: در مسابقات آسیایی که قهرمان شدیم، اگر رایکوف نبود به هیچ عنوان این قهرمانی را کسب نمی‌کردیم و تیم ما را او قهرمان کرد. نامجومطلق تا امروز تجربه مربیگری در تیم‌‌‌های بزرگی مثل استقلال را نداشته که ببینیم چه می‌کند. البته او بسیار انسان با اخلاقی است و فوتبالیست خوبی بوده اما هنوز امتحانش را پس نداده است.

وی درباره آغاز بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: با این شرایطی که در گروه وجود دارد، استقلال اگر مساوی کند موقعیتش خراب می‌شود و کارش خیلی سخت می‌شود. در هر صورت استقلال بازی اولش است و به طور خودکار یک ذره استرس وجود دارد.

حاج محمد افزود: استقلال همیشه بیرون از خانه بهتر بازی کرده است. البته عملکرد استقلال به مربی هم مربوط می‌شود. نظر من این است یک تیم را مربی، قهرمان می‌کند نه بازیکن. امروز (یک‌شنبه) اولین بازی استقلال است و بالاخره استرس هم در این بازی وجود دارد اما به هر حال وقتی تیم‌های دیگر بازی کردند انرژی آن‌ها مصرف شده است و خستگی بیشتری دارند.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: می‌خواستم یک بار با کادر فنی استقلال صحبت کنم که هنوز نتوانستم. باید این مساله را بگویم که استقلال یک ایراد بزرگی دارد و آن هم شکل بازی گرفتن از روزبه چشمی‌است.

حاج محمد درباره حریفان استقلال در آسیا گفت: ما هیچ وقت نتوانستیم خوب کار کنیم ولی تیم‌های عربی آمدند و تلاش و کار کردند تا به شرایط ایده‌آلی برسند. یادم است بازی با تیم‌های عربی برایمان زنگ تفریح بود اما امروز به این شکل نیست. متاسفانه ما برعکس کار کردیم. البته مربی‌های خوبی هم در کشورمان داشتیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید