حاج‌کناری: اغلب کشورها اردوهای تیم ملی‌شان را آغاز کرده‌اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عباس حاج‌کناری مربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد تعویق دوباره تصمیم گیری اتحادیه جهانی در مورد برگزاری مسابقات جهانی گفت: فکر می‌کنم این شرایط به ضرر کشتی‌گیران است. البته اغلب کشورها اردوهای تیم ملی‌شان را آغاز کرده‌اند.

عباس حاج‌کناری اظهار کرد: دست فدراسیون کشتی هم درد نکند که لیگ را برگزار کرد. وضعیت بدنی بچه‌ها نشان می‌داد که زیادی وزنه زده‌اند و تمرین کشتی‌شان کم شده، آنهایی که تمرین کشتی بیشتری داشتند، بهتر روی تشک ظاهر شدند.

مربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: امیدوارم هم زودتر تکلیف برگزاری مسابقات جهانی از سوی اتحادیه جهانی مشخص شود و هم اینکه ما هم بتوانیم استارت اردوی تیم ملی را بزنیم.

حاج‌کناری درباره کیفیت کشتی‌های برگزار شده در لیگ برتر کشتی آزاد اظهار داشت: من در زمان برگزاری رقابت‌های گروه اول لیگ برتر آزاد در سالن نبودم، اما همه کشتی‌هایی که از تلویزیون پخش شد را دیدم.

مربی تیم ملی کشتی آزاد یادآورشد: کشتی‌های گروه ب را هم از نزدیک در سالن دیدم که طبیعتا رقابت‌ها در این گروه نزدیک تر و فشرده تر بود، خصوصا بین قائمشهر و پاس که رقابت نزدیکی بود.

حاج‌کناری گفت: با توجه به دوری طولانی مدت از مسابقه، بچه‌ها در مبارزه‌های اول‌شان روی تشک گیج بودند، اما رفته رفته مبارزه‌های بهتری را شاهد بودیم؛ مخصوصا جوان‌ها که از کشتی‌های‌شان لذت بردیم و بعد از چند ماه دوباره رقابت خوبی را شاهد بودیم.

وی درباره چهره‌های برتر لیگ تصریح کرد: در گروه الف رحمان عموزاد، محمد نخودی و چند نفر دیگر خوب بودند، رضا علیجان‌زاده در تیم قائمشهر هم کشتی‌‌‌های خوبی گرفت. همچنین عرفان الهی در چسب رازی عملکرد خوبی داشت. او را قبلا یک دوره به اردوی بزرگسالان هم دعوت کرده بودیم. غیر از اینها، خوشحال شدیم که حسن یزدانی بعد از جراحی و دوره نقاهت، استارت خوبی داشت.

حاج‌کناری ابراز کرد: محمدحسین محمدیان کشتی نزدیکی با علی شعبانی گرفت. امیرحسین زارع مشخصا تمرینات خوبی را انجام داده بود و آمادگی‌اش خوب بود. پیمان یاراحمدی کشتی خوبی با بهمن تیموری گرفت. در مجموع شاهد کشتی‌های قابل قبولی در این گروه بودیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید