جواهری: گل گهر از تعطیلی لیگ متضرر شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد جواهری مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان گفت: ما در یارگیری و جذب بازیکن وسواس به خرج دادیم و در نیم فصل دوم عملکرد خوبی داشتیم؛ گل گهر از جمله تیم هایی بود که به خاطر تعطیلی بازی‌ها در پی شیوع کرونا متضرر شد.

محمد جواهری با بیان اینکه در هر صورت این یک مشکل جهانی است و در همه کشورها وجود دارد، افزود: هیچ چیزی برای کرونا قابل پیش بینی نیست. نمی‌دانیم که آیا دو هفته دیگر این بیماری کنترل می‌شود و یا شیب آن نزولی خواهد شد.

جواهری با اشاره به اینکه معلوم نیست اگر بازی‌ها از خرداد یا تیر مجددا شروع شود، چند پیامد خواهد داشت، اظهارکرد: ابتدا اینکه هوا گرم می‌شود و این کار را برای تیم هایی که در شهرهای گرم میزبان هستند، سخت می‌کند؛ علاوه بر این فشردگی مسابقات می‌تواند مصدومیت بازیکنان را در پی داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه فوتبالیست‌ها ماشین نیستند و بین دو فصل نیاز به استراحت و بدنسازی دارند، ابرازکرد: اگر بخواهند لیگ را ادامه بدهند، قطعا فصل بعد را هم از دست می‌دهیم، مسابقات فشرده می‌شود و میزان آسیب دیدگی بازیکنان بالا می‌رود.

جواهری بابیان اینکه تلاش برای به پایان رساندن لیگ نباید سلامت عوامل بازی‌ها از جمله مربیان و بازیکنان را تهدید کند، تصریح کرد: سئوال اصلی این است که آیا کرونا روز ۱۵ اردیبهشت تمام می‌شود؟ آیا هیچ خطری بازیکن و مربی را تهدید نمی‌کند؟

وی اضافه کرد: ستاد مبارزه با کرونا در ورزش اعلام کرده است که در نیمه اردیبهشت درباره برگزاری دوباره لیگ تصمیم گیری می‌کند بنده شخصا مرتب با مسئولان سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و فدراسیون پزشکی ورزشی در تماس هستم وهمگی منتظریم تا ببینیم ۱۵ اردیبهشت چه تصمیمی‌گرفته می‌شود.

مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان باب یان اینکه پیشنهاد باشگاه گل گهر این است که لیگ برتر را همینجا تعطیل و اختتامیه لیگ را اعلام کنند، خاطرنشان کرد: لیگ ورزش‌‌‌های توپی مثل والیبال، بسکتبال و هندبال تمام شد و فوتبال هم باید همین راه را برود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید