جهانبخش: بهایی که در انگلیس به فوتبالیست‌ها می‌دهند، بی‌نظیر است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس گفت: کیفیت، امکانات و البته بهایی که در انگلیس به فوتبالیست‌ها می‌دهند، بی‌نظیر است، اینجا در بحث تبلیغات و آگهی‌ها هم در سطحی هستیم که واقعاً هیچ لیگی در دنیا با آن قابل قیاس نیست.

علیرضا جهانبخش بابیان اینکه لالیگا و بوندس‌لیگا هم قوی هستند ولی بالاخره اینجا انگلیس و فوتبال جزیره است، اظهارکرد: من در هلند هم بازی کرده‌ام. بازیکنان ما هم در کشور‌های مختلف بوده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه همه می‌گویند هیچ جا مثل انگلیس نمی‌شود، افزود: فوتبال جزیره با همه جای دنیا متفاوت است. با اختلاف بهترین لیگ دنیاست و افتخار می‌کنم اینجا هستم سخت‌افزار که در انگلیس بی‌نظیر است.

جهانبخش درباره اخباری مبنی برحضور مهدی طارمی‌در انگلیس ابراز کرد: شنیدم که مهدی از لیگ برتر پیشنهاد دارد. چون او خوب بوده، این صحبت‌ها و پیشنهادات زیاد است. امیدوارم این اتفاق بیفتد و مهدی طارمی‌به انگلیس بیاید.

وینگر ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس با اشاره به اینکه قبلاً سعید و کریم بودندو اینجا تنها نبودم، یادآورشد: همیشه با هم بودیم و زمان‌های خوبی با هم می‌گذراندیم و حوصله‌مان کمتر سر می‌رفت و به هم کمک می‌کردیم.

جهانبخش با بیان اینکه امیدوارم این اتفاق بیفتد و مهدی طارمی‌به انگلیس بیاید، خاطرنشان کرد: آن وقت اینجا دو تا ایرانی می‌شویم نزدیک من هم باشد، عالی است.

وی با اشاره به حضور موفق مهدی طارمی‌در پرتغال اضافه کرد: خوشحالم که چنین تصمیم خوبی برای فوتبالش گرفت و قدم بزرگی برداشت. من مطمئن بودم مهدی طارمی‌موفق می‌شود. قشنگ می‌دانست چه می‌خواهد. هدفش مشخص بود.

جهانبخش با تاکید بر اینکه سال اولش که عالی بوده وتوانست خوب عمل کند، ادامه داد: این را بگویم پیشنهادات متعدد طارمی‌شوکه‌ام نکرد او کیفیت دارد خیلی تلاش می‌کند زبانش هم بهتر از قبل شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید