جهانبخش بعنوان بهترین بازیکن برایتون با پورتموث انتخاب شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا جهانبخش مهاجم ایرانی برایتون به عنوان بهترین بازیکن دیدار برایتون با پورتموث انتخاب شد.

علیرضا جهانبخش در پایان بازی اخیرش برای برایتون گفت: در اولین فصلم سعی کردم که چیزهای زیادی یاد بگیرم. در فصل گذشته شانس‌‌‌های زیادی داشتم و سعی کردم از فرصت هایم استفاده کنم.

جهانبخش با بیان اینکه سعی می‌کنم از نظر آماری برای تیم موثر باشم و به کسب امتیازات کمک کنم.حالا فصل جدیدی آغاز شده و فرصت جدیدی دارم، ابراز کرد: امیدوارم که امسال فرصت‌‌‌های بیشتری نصیبم شود تا عملکرد خوبی برای باشگاه و هواداران داشته باشم و بتوانم انتظارات را برآورده کنم.

وی تصریح کرد: سعی می‌کنم که آماده استفاده از فرصت هایم باشم. من امشب عنوان بهترین بازیکن تیم را کسب کردم اما بقیه بازیکنان هم عملکرد بسیار خوبی داشتند. قطعا آینده درخشانی پیش روی تیم است.

جهانبخش ادامه داد: در این بازی از نظر تیمی‌عالی کار کردیم. سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و موقعیت ایجاد کنیم. در نیمه اول می‌توانستیم بیشتر از یک گل بزنیم و تیم بهتر میدان بودیم. بازی را در مسیر درستی پیش بردیم.

او تصریح کرد: اولین گل فصل خود را به ثمر رساندم. سعی کردم که از فرصتم استفاده کنم. وقتی صاحب توپ شدم فهمیدم که می‌توانم به سمت چپ بروم. تصمیم گرفتم که به فضای خالی بروم و شوت خوبی را به جهت درست بزنم و فکر می‌کنم که گل زیبایی را به ثمر رساندم.

جهانبخش در مورد مقایسه گلش به پورتسموث با ضربه برگردانش به چلسی در فصل گذشته بیان کرد:”در روزهای اخیر روی شوت زدن هم کار کرده بودیم و من گاهی سعی می‌کنم که شانسم را امتحان کنم. در نیمه اول شوتهایم زیاد خوب پیش نرفت و در نیمه دوم سعی کردم که شوت مناسبی را بزنم و خوشبختانه خوب پیش رفت. آیا این گلم از گلی که به چلسی زدم بهتر بود؟ فکر نمی‌کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید