جهانبخش: بازیکنان با کم کردن قراردادهایشان به کمک باشگاه‌ها آمدند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا جهانبخش ملی‌پوش فوتبال ایران گفت: کی‌روش ۸ سال در فوتبال ایران زحمت کشید و بعد از جدایی او متوجه شرایط منفی شدیم، من با بازیکنان تیم ملی هم صحبت کردم و نظر همه بچه‌ها همین است که این هجمه‌ها و صحبت‌ها علیه او حرفه‌ای نیست و کی‌روش هم ایران نیست که بتواند از خودش دفاع کند.

علیرضا جهانبخش درباره شرایط قراردادش افزود: دستوری که از فیفا آمد، این بود که بازیکنان باید تا پایان قرارداد خود بمانند. به لحاظ مالی هم اتحادیه فوتبال انگلیس گفت که ۲۰ تا ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان می‌تواند کم شود و باشگاه این مبلغ را بعداً به بازیکنان برگرداند که باشگاه‌ها با این موضوع موافقت نکردند.

جهانبخش درباره صحبت‌های اخیر پیرامون کارلوس کی‌روش و موضوع پاداش‌ها ابراز کرد: من هم یکسری صحبت‌ها را شنیدم که به نظرم مغرضانه است، من پیش از این درباره پاداش بازیکنان هلند در جام‌های جهانی گذشته حرف زده و گفته‌ام شرایطی که آنها درباره پاداش دارند، قابل مقایسه با ما نیست.

ملی‌پوش فوتبال ایران در ادامه صحبت هایش گفت: ما بازیکنان تصمیم گرفتیم که برای سه ماه و هر ماه ۱۰ درصد از قراردادها کم شود تا از فشار روی باشگاه کم شود، در نهایت نیز قرار شد بخشی از قرارداد برای کارکنان و بخشی هم برای کمک به مردم اختصاص پیدا کند.

جهانبخش درباره شرایط تیم برایتون در هفته‌های اخیر یادآورشد: تیم ما زودتر از بقیه تیم‌ها تمریناتش را تعطیل کرد، چون کرونا زودتر از سایر شهرهای انگلیس به برایتون رسید و در واقع شروع شیوع این ویروس از برایتون بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه پیش از شیوع کرونا شرایط بهتری داشتم و روند خوبی بود، احتمالاً قرار بود جلوی آرسنال نیز از ابتدا بازی کنم که مصادف با شیوع کرونا و تعطیلی لیگ برتر شد؛ حالا باید ببینیم در آینده چه می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید