جمشیدی: مشکلات اصلی پرسپولیس ریشه اقتصادی دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پژمان جمشیدی بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه تلاش هایی برای محرومیت پرسپولیس از ایران و توسط افراد خاصی انجام شده و نامه هایی به ای اف سی فرستاده شد گفت: باورنکردنی است. سعی می‌کنم اینها را باور نکنم. نمی‌دانم چرا اینجوری شدیم؟!

پژمان جمشیدی اظهار کرد: شاید همه ش ریشه اقتصادی دارد و فشار روی مردم و اختلاف طبقاتی عاملش باشد. نمی‌خواهم این کار را باور کنم چون خیلی ناامیدم می‌کند. دوست دارم همان تصوری که همیشه از مردم داشتم را کماکان هم داشته باشم. البته این‌ها یک قشر اقلیت هستند که نمی‌خواهم به آن‌ها فکر کنم.

وی افزود: یحیی گل محمدی عالی بود. هم کنار زمین خیلی با شخصیت بود و هم کوچینگ فوق العاده داشت. البته یحیی همیشه همینطوری بوده ؛ آدمی‌که ذاتا آرام است و کارهایش را بی سر و صدا انجام می‌دهد. کنار زمین او خیلی آرام و متین کارش را انجام داد. بارها دیدیم که حرف دستیارانش را گوش می‌دهد و با حمید مطهری، کریم باقری و افشین پیروانی صحبت می‌کرد. آن‌ها یک تیم هستند و این یکی از بزرگترین محاسن پرسپولیس است.

جمشیدی همچنین تصریح کرد: ضمن اینکه او مطابق نیاز و برنامه هایش بازیکن جذب کرد. بازیکنان جدید حتی آن هایی که کمتر به میدان رفتند عالی بودند و امیدوارم محرومیت آل کثیر هم هرچه زودتر بخشیده شود.

او در مورد آل کثیر نیز گفت:عیسی با اینکه سن و سالش کم نیست اما می‌تواند به سطح مهاجمان خوب ایران برسد. یک بازیکن فرصت طلب و گلزن که عملکردش عالی بود. بازهم باید بگویم انتخاب بازیکن یحیی عالی بود.

جمشیدی گفت: همه بازیکنان عالی بودند و نمی‌خواهم اسم کس خاصی را بیاورم. اما اگر بخواهم به یک نفر اشاره کنم باید بگویم سیوهای حامد لک برابر التعاون ما را نجات داد و به جام برگرداند. اگر در آن بازی گل می‌خوردیم کارمان سخت می‌شد و اعتماد به نفس پیدا نمی‌کردیم. لک به داد ما رسید و خوب دروازه بانی کرد. محمد مایلی کهن همیشه یک جمله خوبی داشت و می‌گفت گلر باید تیم را نجات بدهد ولک واقعا یک جاهایی تیم را نجات داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید