جمشیدی: در انتقال دانیال اسماعیلی فر به سپاهان اختلاف وجود دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد جمشیدی سرپرست باشگاه ذوب‌آهن در مورد انتقال دانیال اسماعیلی فر به سپاهان گفت: سپاهان باشگاه بزرگی است و باید از ما استعلام بگیرد که حتما این کار را انجام می‌دهند.

احمد جمشیدی ادامه داد: بازیکنان اگر جایی می‌خواهند بروند باید بیایند و با باشگاه قبلی خودشان صحبت کنند تا خدای ناکرده در آینده با مشکلی مواجه نشوند. دانیال به ما گفته بود که اولویتم ذوب‌آهن است.

جمشیدی ابراز کرد: او یک نیم‌فصل با ما قرارداد دارد اما مدعی است که براساس قراردادش می‌تواند فسخ کند. ما هم دنبال کار خودمان هستیم و ان شاالله آنچه که مورد نظرمان است تحقق پیدا کند و ختم به خیر شود. ما نمی‌خواهیم جلوی کار کسی را بگیریم اما مطمئنان از حق باشگاه نمی‌گذریم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد ذوب‌آهن از این انتقال راضی نیست، گفت: به هرجهت اینکه حق با کدام طرف است را باید قانون مشخص کند. او ادعایی دارد که من می‌توانم بروم و ما هم می‌گوییم نه، اگر قرار است برود باید رضایت باشگاه را جلب کند اما این اتفاق نیفتاده است.

جمشیدی تصریح کرد: او بازیکن خوبی بوده و برای ما زحمت کشیده اما دوست داریم اگر روزی بازیکن جدا می‌شود با روش حرفه‌ای و تعامل با باشگاه قبلی انجام شود. این کار بهترین راه است تا خدای ناکرده مشکلی پیش نیاید.

سرپرست باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: روی بحث قرارداد تاکید داریم. اگر کسی قراردادش تمام شده باشد و صحبتی هم انجام نشود کاری با او نداریم اما اسماعیلی‌فر یک نیم فصل با ما قرارداد دارد. موارد و مسائلی هست که باید آن‌ها را پیگیری کنیم.

جمشیدی یادآورشد: او ادعا می‌کند که توافق مالی نشده ولی این یک قسمت است و تمام کار نیست. او قبول کرده دو فصل و نیم، در ذوب آهن باشد. این موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌کنیم تا ببینیم به امیدخدا به چه شکلی تمام می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید