جمشیدیان: گزینه سرمربیگری تیم سپاهان نیستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد جمشیدیان سرمربی تیم فوتبال پاس همدان در پاسخ به این سوال که آیا مساله تعیین تکلیف پاس را به مسئولان باشگاه سپاهان اعلام کرده، گفت: بله. الان کاملاً و صددرصد تمرکزم پاس همدان است. دو سال است برای این تیم زحمت می‌کشم و امیدوارم با جشن صعود خستگی این مدت را از تنمان خارج کنیم.

احمد جمشیدیان افزود: با آمدن محمدرضا ساکت قطعا تغییراتی اساسی در سپاهان رخ می‌دهد. من چه در در قالب مربی چه در قالب مشاور و چه در قالب یک سپاهانی که همیشه دغدغه این تیم را داشتم، در کنار این تیم هستم و هر کمکی از دستم بر بیاید انجام می‌دهم. در غیر این صورت مثل یک هوادار همانطور که در سال‌های اخیر بوده، طرفدار این تیم می‌مانم.

جمشیدیان در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه سپاهان در مورد سرمربیگری با او صحبت کرده ابراز کرد: این موضوع دور از ذهن است. قطعا آرزوی این را دارم تا روزی سرمربی سپاهان شوم و مطمئن هستم این اتفاق روزی خواهد افتاد اما الان نه خودم را در این جایگاه می‌بینم و نه آمادگی لازم برای این کار را دارم.

وی ادامه داد: حتما باید چیزی برای ارائه دادن داشته باشم تا به این جایگاه برسم. تلاش می‌کنم تا روزی به این مهم دست پیدا کنم. اما اینکه کنار تیم به هر شکل و عنوانی باشم، تصمیم با باشگاه سپاهان است. با کمال میل، ان شاالله فرصتی باشد بعد از اینکه تکلیفم با پاس مشخص شد، در موردش صحبت می‌کنیم.

جمشیدیان ادامه داد: تصمیم‌گیری در مورد انتخاب سرمربی و مربی را باشگاه بررسی می‌کند. با توجه به اینکه سابقه کمتری دارم و تازه مربیگری را شروع کرده‌ام قطعا گزینه سرمربیگری سپاهان نیستم. در برخی رسانه‌ها و سایت‌ها هم دیدم که از من به عنوان گزینه سرمربیگری تیم نام می‌برند اما اصلا چنین چیزی مطرح نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید