جمشیدیان: تیمی در لیگ موفق می شود که ثبات بیشتری داشته باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد جمشیدیان بازیکن سابق استقلال و سپاهان گفت: تیمی در لیگ برتر موفق تر خواهد بود که ثبات بیشتری داشته باشد و با کیفیت بهتر، هفته های بیشتری را پشت سر بگذارد.

احمد جمشیدیان در این باره اظهار کرد: نمونه آن تیم سپاهان در فصل گذشته است که نزدیک به ۲۰ هفته به عنوان مدعی اصلی خودش را معرفی کرده بود و شرایط خوبی داشت ولی در ادامه دچار افت شدیدی شد که حتی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را نیز از دست داد.

وی افزود: در لیگ برتر به حفظ کیفیت خوب در مدت زمان زیادی نیاز است. با یک برد یا باخت کیفیت تیم در لیگ مشخص نمی شود و باید این رویه تداوم داشته باشد. امیدوارم مجموعه مربیان جوانی که به لیگ اضافه شده اند، بتوانند کیفیت خوبی را از خود به نمایش بگذارند و رقابت در سطح لیگ برتر بیشتر باشد.

جمشیدیان بازیکن سابق تیم فوتبال سپاهان درخصوص شرایط فعلی این تیم گفت: سپاهان نسبت به سایر تیم های دیگر لیگ برتر، شرایط پیش فصل بهتری را پشت سر می گذارد. هیئت مدیره، مدیرعامل و کادرفنی این تیم به موقع تعیین شدند. از اواخر فصل گذشته تمدید بازیکنان کلیدی تیم آغاز شد و تقریبا می توان گفت مهره مهمی را از دست ندادند و سعی کردند تمام بازیکنانی که نیاز دارند را حفظ کنند.

او گفت: اینکه در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد، باید منتظر باشیم لیگ شروع شود. باید هفته های زیادی را هم به محرم و هم به سایر مربیان جوانی که تعدادشان در لیگ برتر کم نیست فرصت داد و باید اجازه بدهیم زمان همه چیز را مشخص بکند.

جمشیدیان در پایان ادامه داد: با توجه به نیازهایی که در پست های مختلف داشتند، چند بازیکن بسیار خوب به تیم اضافه شده است. این تیم در سکوت و آرامش مسیرش را طی می کند. کادرفنی جدید از ۴ بازی آسیایی به عنوان دیدارهای تدارکاتی پیش فصل استفاده کردند و شناخت خوبی از تیم پیدا کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید