جلیقه زردها باز هم لوشامپیونه را تعطیل کردند

اخبار ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – فدراسیون فوتبال فرانسه هفته گذشته و پیش از آغاز مسابقات هفته هفدهم لیگ لوشامپیونه (لیگ دسته اول فرانسه) به دلایل امنیتی تصمیم به لغو این مسابقات گرفت.

اعتراض جلیقه زردها به شرایط اقتصادی دلیل لغو مسابقات بود و معترضان فرانسوی که معروف به جلیقه زردها هستند، برای دومین هفته ی متوالی باعث شدند، بازی‌‌‌های لوشامپیونه باز هم به تعویق بیفتد.

 با توجه به تصمیم فوق سه دیدار امروز لیگ فرانسه ( لوشامپیونه ) لغو شدند و تنها بازی امروز میان رمیس و استراسبورگ برگزار خواهد شد که ساعت آن نیز تغییر پیدا کرده است.

لازم به توضیح است دیدار فردا مابین تیم‌‌‌های مارسی در برابر بوردو به احتمال فراوان برگزار نخواهد شد. تا این لحظه مشخص نشده است سه رقابت دیگری که فردا برگزار خواهد شد قابل برگزاری خواهند بود یا خیر؟

رقابتهای لیگ دسته اول فرانسه با حضور بیست تیم برگزار می‌گردد
رقابتهای لیگ دسته اول فرانسه با حضور بیست تیم برگزار می‌گردد

منابع آگاه فدراسیون فوتبال فرانسه می‌گویند دیدار فردای المپیک لیون مقابل موناکو شانس کمی‌برای برگزاری خواهد داشت.این دیدار همیشه حساسیت‌‌‌های خود را داشته و برگزاری آن در شرایط فعلی بسیار بعید بنظر می‌رسد.

این تعطیلی در شرایطی رقم می‌خورد که  مسابقات سطح پایین تر این کشور بدون مشکل در حال برگزاری است و تنها رقابتهای دسته اول فوتبال فرانسه دچار تعطیلی و لغو شده اند.

رقابتهای لیگ دسته اول فرانسه با حضور بیست تیم برگزار می‌گردد.در جدول رده بندی این مسابقات پاری سن ژرمن با اقتدار تمام و کسب چهل و چهار امتیاز از شانزده بازی در صدر ایستاده است.لیل با یک بازی بیشتر و سی و یک امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته است.

در انتهای جدول گوئنگام از هفده بازی خود تنها هشت امتیاز کسب کرده و رده ی آخر لوشامپیونه را از آن خودکرده است.تیم مطرح موناکو نیز از شانزده بازی خود تنها سیزده امتیاز کسب کرده و رتبه نوزدهم لوشامپیونه را داراست.

در جدول گلزنان لوشامپیونه کلین امباپه مهاجم پاری سن ژرمن با 12 گل زده به همراه امیلیانو سالا بازیکن نانتس در صدر جدول گلزنان قرار دارند.
در جدول گلزنان لوشامپیونه کلین امباپه مهاجم پاری سن ژرمن با ۱۲ گل زده به همراه امیلیانو سالا بازیکن نانتس در صدر جدول گلزنان قرار دارند.

در جدول گلزنان لوشامپیونه کلین امباپه مهاجم پاری سن ژرمن با دوازده گل زده به همراه امیلیانو سالا بازیکن نانتس در صدر جدول گلزنان قرار دارند.

تیم سنت اتین با ده بار قهرمانی بیشترین قهرمانی در لوشامپیونه را به خود اختصاص داده است.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید