جلسه کمیته استیناف بازیکن گابنی، با حضور نمایندگان باشگاه گل‌گهر و البته قلعه نوئی

با حضور نمایندگان باشگاه گل‌گهر روز گذشته جلسه اعضای کمیته استیناف  برگزار شد و این باشگاه سیرجانی به دفاع از مستندات خود در جریان اعاده دادرسی پرداخت.

در این جلسه که با حضور امیر قلعه‌نویی، محمد اسفندیارپور مدیرعامل گل گهر و دو وکیل این باشگاه برگزار شد، فایل صوتی غلامرضا رفیعی مشاور حقوقی پیشین فدراسیون فوتبال برای اعضای کمیته استیناف پخش شده که با استناد به آن و صحبت‌های اقرار گونه رفیعی خطاب به یکی از اعضای ارکان قضایی فدراسیون فوتبال در خصوص تایید استعلام اریک باگناما، باشگاه گل گهر معتقد است اشتباه از جانب خود فدراسیون صورت گرفته است.

ضمن اینکه گفته می‌شود مدارک دیگری نیز مبنی بر اشتباه، در تشخیص درستی و صحت مقصد ای‌میل ارائه شده که نشان می‌‌دهد مکاتبات صورت گرفته از جانب فدراسیون با فرد و نهاد اصلی انجام نشده است.

مهدی دادرس عضو کمیته استیناف در مورد برگزاری جلسه، پخش فایل صوتی و اینکه چه مدارک و مستندات جدید دیگری از جانب باشگاه گل گهر ارائه شده، عنوان کرد: جلسه محرمانه‌ای برگزار شد و این فایل صوتی را برای ما پخش کردند. بیش از این نمی‌توانم صحبت کنم. فقط می‌توانم بگویم آمدند و صحبت کردند که جلسه خوب و دوستانه‌ای بود.

وی در خصوص زمان برگزاری جلسه برای اعلام رای نهایی، اظهار داشت: ما روزهای سه شنبه جلسه داریم ولی هرزمانی که علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف تشخیص بدهد نیاز به جلسه بیشتر است، حتما شرکت می‌کنیم. زمان صدور رای هم با تشخیص رئیس کمیته مشخص می‌شود.

دادرس در مورد اینکه با استناد به این فایل صوتی گفته می‌شود، رفیعی توصیه‌هایی را به ارکان قضایی فدراسیون داشته، گفت: کسی جرات ندارد به کمیته استیناف توصیه‌ای کند. صوت را شنیده‌ایم و در مورد محتویات آن صحبت نمی‌کنم. ان‌شاالله حکم صادر شود، همه چیز مشخص خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید