جلال چراغ پور: کمیته جوانان تیم فوتبال جوانان را نمی‌بیند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جلال چراغ پور وی با اشاره به اینکه تیم‌های سایر کشورها وصله پینه‌ای عوض نمی‌شود خاطرنشانکرد: در تیم‌های سایر کشورها شاهد این امر هستیم که موج جوان آن را تشکیل می‌دهند و نگرش فوتبال ملی نیز عوض می‌شود به عبارت دیگر عضلات نو وارد فوتبال می‌شود، این درحالی است که فوتبال ما یک نفر یک نفر جدید می‌شود، همانند میوه‌ای که در یک باغ رسیده می‌شود و نمی‌توان آن را در بازار عرضه کرد.

جلال چراغ پور همچنین افزود: رسانه‌های متعدد از جمله مطبوعات، رادیو و تلویزیون وضعیت نا به سامان مربیان را می‌بینند، اما کمیته جوانان که مسئولیت این امر را بر عهده دارد این مسئله را پیگیری نمی‌کند.

کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد:هنگامی‌که نام آقای مظلومی‌برای مربی‌گری جوانان رد شد، از این امر خوشحال شدیم که او می‌تواند یک نسل را با خود تا تیم ملی همراه کند، به دلیل اینکه تیم ملی وصله پینه ای نو می‌شود زود هم تمام می‌شود اما با این اقدام می‌توانیم آن را نو کنیم.

جلال چراغ پور، کارشناس فوتبال کشورمان در پایان تاکید کرد: با وجود اینکه رسانه‌ها وضعیت تیم فوتبال جوانان را می‌بینند، اما کمیته جوانان نمی‌بیند.

همچنین جلال چراغپور معتقد است دفاع پرسپولیس یک پکیج است که برای کامل شدن آن در تیم ملی، باید از کمال کامیابی نیز استفاده کرد.

یکی از مهم‌ترین تصمیماتی که اسکوچیچ در اولین تجربه‌اش با تیم ملی ایران گرفت، دعوت از شجاع خلیل‌زاده و چند بازیکن دیگر بود که تاکنون به تیم ملی دعوت نشده بودند.

قرار گرفتن نام شجاع خلیل‌زاده یک از اتفاقات جالب توجه اولین فهرست این سرمربی کروات بود و اینکه در ترکیب ثابت هم قرار بگیرد، سورپرایز دوم دراگان برای اهالی فوتبال. البته این تصمیمات برای بازیکنی اتخاذ شده بود که عملکردی خیره کننده در لیگ قهرمانان آسیا به همراه کنعانی زادگان ارائه کرده بود.

جلال چراغپور کارشناس فوتبال کشور نیز این تصمیم را یکی از تصمیمات خوب سرمربی کروات تیم ملی ارزیابی می‌کند و در این زمینه ضمن نام بردن از کامیابی نیا که برای کامل کردن این دو بازیکن باید به تیم ملی دعوت شود، اینطور حرف زده است:«سرمربی تیم ملی در این مسابقه از «شجاع خلیل‌زاده» و «محمدحسین کنعانی‌زادگان» در خط دفاعی استفاده کرد. هر ۲ این بازیکنان از بهترین‌های ایران هستند و در پرسپولیس دفاع تیمی‌خوبی را شکل دادند اما اگر سرمربی تیم ملی می‌خواهد همان شکل دفاع را استفاده کند، باید «کمال کامیابی‌نیا» را هم دعوت کند.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید