جلال چراغپور: در مسابقات تدارکاتی باید درس بگیریم تا ایرادات برطرف شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جلال چراغپور سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به عملکرد هافبک‌ها نیز گفت: عملکرد هافبک‌ها بد نبود اما جا دارد که به یک نکته اشاره کنم.

جلال چراغپور افزود: بازیکنی مانند «وحید امیری» نزدیک ۱۰ سال است که در فوتبال ایران شناخته شده و یکی از باتجربه‌های تیم ملی است اما هرگز ندیدیم که او در جناح راست بازی کند. امیری وینگر چپ و مهاجم بازی کرده و جواب هم داده اما هیچ وقت هافبک راست نبوده است.

وی تصریح کرد: در این مسابقات تدارکاتی ما باید درس بگیریم تا ایرادات برطرف شود. به هرحال این مسابقه اول بود و نباید از اسکوچیچ خورده گرفت اما او برای مسابقات بعد باید این ایرادات را برطرف کند تا هماهنگی تیم ملی بر هم نخورد.

جلال چراغپور ابراز کرد: در پست هافبک دفاعی، «احمد نوراللهی» بازیکنی با خصوصیات هجومی است و در دفاع نمی‌تواند عملکرد چندان خوبی داشته باشد پس کادر فنی تیم ملی اگر می‌خواهد از یک هافبک دفاعی بازی بگیرد، باید بازیکنی با خصوصیات دفاعی استفاده کند.

او با اشاره به عملکرد تیم ملی برابر ازبکستان در دیداری دوستانه اظهار داشت: از آنجایی که این مسابقه اولین مسابقه تیم ملی با هدایت اسکوچیچ محسوب می‌شد، نمی‌توان این مربی را قضاوت کرد ما ایراداتی در تیم ملی وجود دارد که باید آنها را برطرف کرد.

وی افزود: قصد من از مطرح کردن مسائل فنی آسیب شناسی است و مطرح کردن ایراداتی که باید گرفته شود. امیدوارم برای مسابقات بعدی و حساس تیم ملی در بهترین فرم خود قرار بگیرد تا دوباره روزهای خوب را برای فوتبال ایران شاهد باشیم.

جلال چراغپور خاطرنشان کرد: تیم ملی مدت‌ها بود که اردو و بازی خاصی نداشت و بازیکنان زمان زیادی بود که کنار یکدیگر به میدان نرفته بودند و به همین دلیل کمی از ناهماهنگی‌ها طبیعی بود؛ اما نباید دیگر ایراداتی را که در نخستین بازی اسکوچیچ در تیم ملی دیدیم، شاهد باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید