جلالی: لیگ ایران به شدت فرسایشی شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید جلالی سرمربی گل‌گهرسیرجان در خصوص تمایل پرسپولیس به ادامه رقابت‌های لیگ گفت: به هرحال پرسپولیس تیمی‌است که به فاصله چند هفته به پایان رقابت‌ها ۱۰ امتیاز با سایر رقبایش اختلاف دارد.

مجید جلالی افزود: بنابراین این یک خواسته منطقی برای آنهاست که توقع داشته باشند مسابقات لیگ برگزار شود چرا که اگر مسابقات فوتبال برگزار شود آنها بعنوان قهرمان اعلام خواهند شد در غیر این صورت هم حق دارند نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند.

سرمربی گل‌گهر سیرجان در مورد اولین بازی تیمش مقابل سپاهان در پایان گفت: سعی کردیم شرایط را طوری تنظیم کنیم که براساس آمارها و عملکرد گذشته‌مان بازی بسیار خوبی را در اصفهان برگزار کنیم و سربلند از زمین خارج شویم.

وی گفت: از زمان شروع تمریناتمان سه بازی تدارکاتی برگزار کردیم. در حال حاضر هم تیم در سیرجان به سر می‌برد یک بازی دوستانه دیگر هم در اینجا برگزار خواهیم کرد. خداراشکر شرایط گل‌گهر مطلوب است همه چیز خوب پیش می‌رود.

جلالی در خصوص اینکه آمادگی بازیکنانش را در سه بازی‌های تدارکاتی چگونه ارزیابی می‌کند گفت: شرایط تمرینی بازیکنان را با وسواس تنظیم می‌کنم به طوری که بچه‌ها ضمن رسیدن به آمادگی لازم آسیب هم نبینند.

وی گفت: لیگ ایران بدلیل وقفه طولانی مدت به شدت فرسایشی شده است. تمامی‌بازیکنان چه از نظر ذهنی و چه بدنی بسیار افت کرده‌ و فرسوده شده‌اند. زمانیکه بازیکنی به روی زمین می‌افتد به سختی می‌تواند از روی زمین بلند شود.

جلالی تصریح کرد: در رابطه با امضای نامه‌ای توسط ۶ باشگاه لیگ برتری مبنی بر لغو رقابت‌های لیگ برتر گفت: باتوجه به شرایطی که در حال حاضر در جامعه حاکم است فکر می‌کنم دغدغه این باشگاه‌ها بسیار موجه باشد.

وی ابراز کرد: امروز اعلام کردند که ۱۰ استان در ایران وضعیت قرمز دارد که از این ۱۰ استان ۳ استان آن میزبان مسابقات فوتبال خواهند بود. به همین خاطر تیم‌هایی که به طور مثال قرار است در بوشهر، مشهد، تبریز و یا اهواز بازی کنند حق دارند نگران باشند.

جلالی خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هم شاید راغب لغو رقابت‌ها باشند ولی استنباط من این است که از مقامات بالاتر سفارش شده مسابقات فوتبال حتما برگزار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید