جلالی: تغییری در چشم انداز فوتبال ما وجود ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید جلالی سرمربی گل‌گهرسیرجان در پاسخ به اینکه چه آینده‌ای را برای فوتبال ایران متصور است، گفت: با توجه به تجریباتی که در این سال‌ها به دست آورده‌ام می‌توانم بگویم تغییری در چشم انداز فوتبال ما وجود ندارد.

مجید جلالی اظهار کرد: مگر اینکه از نهادهای نظارتی و بالا دستی فوتبال مانند: وزارت ورزش و جوانان و یا نهادهای نظارتی باعث شوند سیستم فوتبال ما را مجبور به تغییر کنند وگرنه با این روال هیچ تغییر و تحول تازه‌ای رخ نخواهد داد.

جلالی با بیان اینکه معنی این همه حاشیه و‌‌‌های و هوی را نمی‌دانم ابراز کرد: بنظرم اگر ما با همدیگر اختلاف نظری داریم می‌توانیم به هم زنگ بزنیم و جایی قرار بگذاریم و به دور از رسانه‌ها و فضای مجازی مشکلاتمان را حل کنیم.

وی افزود: مطمئنم ارتباطی که بین عوامل فوتبال وجود دارد از نظر احساسی ارتباط مثبتی است زمانیکه پیش هم هستند خیلی خوب به توافق می‌رسند اینکه بخواهیم از طریق شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها به این قبیل موضوعات بپردازیم اصلا کار پسندیده‌ای نیست.

جلالی در خصوص شرایط گل‌گهر و نحوه تمرینات این تیم اظهار داشت: تقریبا نزدیک به دو ماه است که تیم ما هیچگونه تمرین گروهی انجام نداده. برای تمامی‌بازیکنان برنامه تمرینی ارسال کردیم آنها هم طبق همان برنامه هر روز تمریناتشان را انجام میدهند ویدئو آن را برای ما ارسال میکنند.

سرمربی گل‌گهرسیرجان خاطرنشان کرد: تعهد شاگردانم نسبت به انجام برنامه‌های تمرینی این اطمینان را به من میدهد که آنها بسیار مسئولیت‌پذیر هستند و این موضوع باعث خوشحالی من است.

وی ادامه داد: تیم ما مسیر بسیار خوبی را طی میکرد به تازگی از نظر شرایط بدنی، ارتباط تیمی‌و روانی به وضعیت مطلوبی دست پیدا کرده بود که به یکباره شیوع این ویروس باعث تعطیلی کل بازی‌های لیگ شد.

جلالی یادآورشد: دوست داشتیم لیگ ادامه پیدا کند ولی این اتفاق اجتناب ناپذیر بود امیدواریم که هرچه زودتر این ویروس ریشه کن شود و همه مردم بتوانند به زندگی عادیشان بازگردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید