جلالی: باید هرچه زودتر از شر لیگ خلاص شویم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با بیان اینکه تعطیلی مسابقات لیگ برتر تصمیم راحتی نیست، گفت: اگر چنین اتفاقاتی رخ دهد، طبیعتا در ادامه باید تصمیمات سخت‌تری هم گرفته شود.

مجید جلالی در خصوص اینکه چند باشگاه لیگ برتری از جمله گل گهر به صورت رسمی‌از فدراسیون خواسته‌اند که لیگ امسال به صورت کامل لغو شود، افزود: من در جریان این موضوع قرار ندارم، اتفاقا من در سیرجان هستم و روز گذشته هم در باشگاه بودم.

جلالی با تاکید بر اینکه خودمان را آماده شروع لیگ می‌کنیم و منتظر تصمیم سازمان لیگ برای از سرگیری تمرینات هستیم، اظهارکرد: باشگاه هم در مورد این موضوع که عنوان کردید صحبتی با من انجام نداده است.

وی ادامه داد: خیلی‌ها دوست دارند تکلیف قهرمان، سقوط کننده‌ها، سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و … مشخص شود، در این شرایط و با این چالش‌های پیش‌رو اگر لیگ تعطیل شود، چه کسی مسئولیت تصمیمات سخت را بر عهده می‌گیرد؟

جلالی با بیان اینکه امیدوارم به‌زودی شرایط برگزاری مسابقات مهیا شود تا بازی‌های این فصل به پایان برسد، ادامه داد: بازیکنان ما طبق برنامه‌ای که برای آنها در نظر می‌گیریم تمرین می‌کنند و سعی ما این است که تمرینات را هم تغییر دهیم.

وی در خصوص اینکه آیا موافق تعطیلی مسابقات این فصل و نیمه کاره ماندن مسابقات است، ابراز کرد: این موضوع باید به عنوان آخرین راه در نظر گرفته شود و من معتقدم که نباید به تعطیلی بازی‌ها و نیمه‌کاره ماندن مسابقات فکر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها دوست دارند بازی کنند و به هدف‌هایشان برسند، اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند بهتر است مگر اینکه شرایط طور دیگری جلو برود.

وی افزود: ما از اولین روزی که بازی‌ها تعطیل شد، فکر می‌کردیم مسابقات ۱۰ روز یا نهایتاً دو هفته بعد شروع می‌شود، به همین دلیل هم برنامه دادیم تا بازیکنان تمرین کنند. بنابراین بچه‌ها در طول فصل هیچ استراحتی نداشتند و الان تمامی‌بازیکنان لیگ چه از نظر جسمی‌و چه از نظر ذهنی دچار فرسودگی شدند که ما باید خیلی خیلی با احتیاط با آنها کار کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید